15 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

Nagranie spod Galerii Warmińskiej. 22-letni mieszkaniec Olsztyna miał wielkie szczęście?

OlsztynNagranie spod Galerii Warmińskiej. 22-letni mieszkaniec Olsztyna miał wielkie szczęście?
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

O wielkim szczęściu może mówić 22-letni mieszkaniec Olsztyna, który w sobotę w nocy, jadąc chodnikiem wzdłuż ul. Sikorskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Tuwima, stracił panowanie nad kierownicą i się przewrócił.

Upadek był na tyle bolesny, że przez dłuższą chwilę mężczyzna miał problemy ze wstaniem. Pomocy, 22-latkowi udzielili świadkowie zdarzenia. Na miejsce skierowano policję, straż pożarną i karetkę pogotowia. Okazało się, że do niebezpiecznej sytuacji mógł przyczynić się jeszcze jeden czynnik – alkohol. Badanie alkomatem wykazało obecność ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie młodego człowieka. Mężczyzna trafił do szpitala z licznymi siniakami i otarciami.

reklama

*nagranie wideo

Na szczęście, choć mogło skończyć się tragicznie, nic poważnego mu się nie stało. Sporządzona ze zdarzenia dokumentacja zostanie przesłana do sądu, który zdecyduje o dalszym losie 22-latka. Może mu grozić kara aresztu lub kara grzywny nie niższej niż 2,5 tys. zł. Dodatkowo sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne.

Wreszcie? Wiadomo kiedy rusza proces sprawcy wypadku, w którym zginęło rodzeństwo na ul. Bałtyckiej
reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama