14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Ginie dziecko. 20-latek kierował mimo zakazu. Niedawno wpadł pijany podczas kontroli drogowej

NidzicaGinie dziecko. 20-latek kierował mimo zakazu. Niedawno wpadł pijany podczas kontroli drogowej
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nidziccy policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w sobotę (28.05.2022r.) około godz. 20:00 na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Szczepkowo Borowe.

reklama

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, jadąc drogą powiatową zjechał na lewe pobocze, a następnie czołowo uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowało 5 osób, to mieszkańcy gminy Janowiec Kościelny i gminy Nidzica. W wyniku zdarzenia 16-letnia pasażerka zginęła na miejscu. Pozostali uczestnicy w wieku od 16 do 20 lat, na  skutek doznanych obrażeń zostali przetransportowani do okolicznych szpitali. Z zapisu w policyjnych bazach danych wynika, że 20-latek wsiadł za kierownicę pomimo wydanego przez sąd aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, ponadto kilka tygodni temu został zatrzymany za kierowanie pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości.

Na Rondzie Bema zderzył się z dwoma autami. 39-letni kierowca bardzo dziwnie się zachowywał

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Pojazd, którym podróżowali młodzi ludzie został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

reklama
źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×