22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Demolował auta i witrynę sklepową przy ul. Dworcowej i al. Piłsudskiego. Jest nagranie

OlsztynDemolował auta i witrynę sklepową przy ul. Dworcowej i al. Piłsudskiego. Jest...

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu wyjaśniają okoliczności uszkodzenia czterech zaparkowanych aut oraz witryny sklepowej w centrum Olsztyna. Łączna wartość strat to blisko 10 tys. zł. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zniszczenia mienia. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że nieznany sprawca w nocy z soboty na niedzielę (16/17.04.2022) uszkodził cztery zaparkowane auta oraz witrynę sklepową. Do zdarzeń doszło przy ul. Dworcowej i al. Piłsudskiego w Olsztynie. Łączna wartość strat to blisko 10 tysięcy złotych.

*nagranie z monitoringu

reklama

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali o publikacji fragmentu filmu zabezpieczonego w tej sprawie jako materiał dowodowy. Na załączonym nagraniu nie widać bezpośrednio wizerunku sprawcy, ale być może na jego podstawie pewne osoby rozpoznają mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie mienia.

Osoby, które rozpoznają widocznego na filmie mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje na temat sprawcy przestępstwa można przekazywać osobiście, telefonicznie 47 73 134 24, 47 73 138 30 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
KRZYSZTOF
2 czerwca 2022 09:44

Jakość kamer naprawdę rewelacja. Jak w latach 80tych. Może warto coś z tym zrobić? Przecież to istna kpina.

dis
30 maja 2022 10:08

Upośledzony albo niepełnosprawny. Zobaczcie jak krzywo chodzi.

Polecane