2 C
Olsztyn
niedziela, 2 kwietnia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyn Liderem Komunikacji?

OlsztynOlsztyn Liderem Komunikacji?

Tym razem nie chodzi o regularnie rozwijany i unowocześniany w stolicy Warmii i Mazur transport zbiorowy. Nasze miasto zostało docenione za kampanię promocyjną postać i dziedzictwo Mikołaja Kopernika „Kopernik na Warmii”.

reklama

Nagroda Lidera Komunikacji i Promocji została wręczona podczas Kongresu Perły Samorządu 2022, który odbył się w Gdyni. Wydarzenie jest współorganizowane przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej”.

Stolica Warmii i Mazur została wyróżniona za całoroczną kampanię promocyjną popularyzująca postać i dziedzictwo Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem. Jej celem było zwiększenia zainteresowania turystów Olsztynem i Warmią.

reklama

– Kampania była realizowana wielotorowo – mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Prezentowaliśmy informacje w stacjach telewizyjnych, radiowych, portalach internetowych. Zapraszaliśmy do relacjonowania atrakcji kopernikowskich Olsztyna blogerów turystycznych. Poza tym zorganizowaliśmy cztery edycje wizyt studyjnych dziennikarzy z mediów ogólnopolskich, których efektem był szereg publikacji.

Kongres to doskonałe miejsce do wymiany poglądów przez samorządowców, lokalnych liderów i przedstawicieli biznesu. Podczas dwóch dni spotkań były poruszane najważniejsze dziedziny funkcjonowania samorządów – m.in. finanse, gospodarka komunalna, wykorzystanie nowych technologii.

reklama

Wydarzenie jest tradycyjną okazją do nagrodzenia wyróżniających się włodarzy, najlepszych samorządów oraz inicjatyw. Poza wyróżnieniami w rankingu Perły Samorządu, uhonorowano także laureatów rankingu Skarbnik Samorządu oraz konkursu Samorządowy lider komunikacji i promocji.

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Turystka z Gdyni
21 maja 2022 12:18

Byłam, widziałam. Uciekłam z rodziną po 10 minutach spaceru brudną, odrapaną Starówką. Wokół części lokali na zaniedbanych chodnikach niedomyte pozostałości po wymiocinach, chwasty obrastające nawet przebrzydką fontannę w centrum Starówki, odpadający tynk, grafitti FUJ

Półmózg
21 maja 2022 12:04

To co tam robi szczerzącą się czerwona menda w pinglach?

Popularne
Ogłoszenia