fbpx
12 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztynianie będą grać w tramwajową planszówkę

OlsztynOlsztynianie będą grać w tramwajową planszówkę

Ogłoszenie o przetargu na przygotowanie gry planszowej, której głównym tematem będą tramwaje, znalazło się w BIP-ie Urzędu Miasta Olsztyna. 

reklama

Ratuszowi urzędnicy wpadli na niecodzienny sposób promocji nie tylko samego miasta, ale także jednej z największych realizowanych przez nie inwestycji. Gra planszowa, bo o niej mowa, której kompleksowe stworzenie i produkcję zleci olsztyński ratusz, ma być częścią realizacji projektu “Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”, zwanego potocznie projektem tramwajowym. Wartość zamówienia nie może przekroczyć 30 tys. euro.

Pomysł planszówki ma być oparty na przebiegu linii tramwajowej oraz promować potencjał Olsztyna jako miasta ogrodu. Jak precyzują urzędnicy, gra powinna w przyjazny sposób przybliżyć jej uczestnikom informacje na temat przebiegu linii tramwajowej oraz Olsztyna jako miasta wkomponowanego w środowisko przyrodnicze.

reklama
Niepokojące tempo prac nad linią tramwajową: prezydent domaga się wyjaśnień

Ratusz chce, aby gra planszowa z jednej strony była jednocześnie wciągająca i zapewniała rozbudowaną rozgrywkę dla osób w każdym wieku, a z drugiej była przejrzysta i prosta w obsłudze.

Wyłoniony w konkursie wykonawca będzie zobowiązany do wyprodukowania 1 000 sztuk gry planszowej. Oferty można składać do 18 września.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Johny
14 września 2015 19:26

Już nas ten tramwaj nieźle rozbawił 😉

Polecane
Ogłoszenia
Prezydent z aparatem kontroluje budowę linii tramwajowej
Prezydent z aparatem kontroluje budowę linii tramwajowej