fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztynianie będą grać w tramwajową planszówkę

Wiadomości Olsztynianie będą grać w tramwajową planszówkę

Ogłoszenie o przetargu na przygotowanie gry planszowej, której głównym tematem będą tramwaje, znalazło się w BIP-ie Urzędu Miasta Olsztyna. 

Ratuszowi urzędnicy wpadli na niecodzienny sposób promocji nie tylko samego miasta, ale także jednej z największych realizowanych przez nie inwestycji. Gra planszowa, bo o niej mowa, której kompleksowe stworzenie i produkcję zleci olsztyński ratusz, ma być częścią realizacji projektu „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”, zwanego potocznie projektem tramwajowym. Wartość zamówienia nie może przekroczyć 30 tys. euro.

Pomysł planszówki ma być oparty na przebiegu linii tramwajowej oraz promować potencjał Olsztyna jako miasta ogrodu. Jak precyzują urzędnicy, gra powinna w przyjazny sposób przybliżyć jej uczestnikom informacje na temat przebiegu linii tramwajowej oraz Olsztyna jako miasta wkomponowanego w środowisko przyrodnicze.

Ratusz chce, aby gra planszowa z jednej strony była jednocześnie wciągająca i zapewniała rozbudowaną rozgrywkę dla osób w każdym wieku, a z drugiej była przejrzysta i prosta w obsłudze.

Wyłoniony w konkursie wykonawca będzie zobowiązany do wyprodukowania 1 000 sztuk gry planszowej. Oferty można składać do 18 września.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x