12 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

Pod samym ratuszem. Policjanci zabrali matce 3-miesięczną córkę

OlsztynPod samym ratuszem. Policjanci zabrali matce 3-miesięczną córkę
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci interweniowali wobec 31- latki, która pijana opiekowała się swoją 3-miesięczną córką. Dziewczynka trafiła pod opiekę siostry nieodpowiedzialnej matki w której organizmie krążyły prawie 3 promile alkoholu. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

reklama

W poniedziałek (16.04.2022 r.) około godz. 22:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta prawdopodobnie pijana kobieta ma opiekować się kilkumiesięczną córką. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce i w jednym z pokoi zastali tam 31- latkę oraz jej 3- miesięczną córkę. Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety zawartość prawie 3 promili alkoholu. W takim stanie nie mogła ona zajmować się dzieckiem. Na miejsce przyjechała siostra nieodpowiedzialnej matki, która zadeklarowała pomoc aż do jej wytrzeźwienia.

Celebrowały nowy rok szkolny z alkoholem. 16-latki wybrały sobie miejsce tuż pod oknami Straży Miejskiej

Policjanci z interwencji sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego. Zadaniem sądu będzie dokładne zbadanie sytuacji oraz sprawdzenie, czy nieodpowiedzialna matka swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na niebezpieczeństwo.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama