10 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Skok przez płot. 29-letnia kierująca mercedesem z dwoma promilami na S7

OstródaSkok przez płot. 29-letnia kierująca mercedesem z dwoma promilami na S7
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie S7 w okolicy miejscowości Leszczynka Mała w gminie Małdyty. Według wstępnych ustaleń 29-letnia kierująca mercedesem, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Była nietrzeźwa.

reklama

Do zdarzenia doszło w czwartek (12.05.2022r.) około godz. 14:00. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierująca samochodem mercedes nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego zjechała na pas zieleni, przejechała przez płot zatrzymując się na drodze serwisowej. Bezpośrednio po zdarzeniu kobieta pozostawiła swój pojazd i oddaliła się w nieznanym kierunku. Podjęte czynności doprowadziły policjantów do miejsca zamieszkania mieszkanki gminy Pasłęk, której stan jednoznacznie wskazywał na to, że mogła prowadzić swój pojazd w stanie nietrzeźwości, co tłumaczy powód oddalenia. Badanie wskazało obecność prawie 2 promili alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Pojazd odholowano na policyjny parking.    

Betoniarka przewróciła się na bok. Winny 24-letni kierowca

Według serwisu ostrodanews.pl „auto zjechało z S7, po czym wjechało się na około 8 metrową skarpę i wzbiło się w powietrze. Lot częściowo stracił impet na płocie grodzącym przejście zwierzętom. Notabene kilkanaście metrów płotu zostało ”skoszone”.

reklama

  

Skok przez płot. 29-letnia kierująca mercedesem z dwoma promilami na S7

źródło: KWP, fot. OSP Małdyty, PSP Ostróda

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama