10 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Brutalne pobicie. Wywarzyli drzwi wejściowe i wdarli się do mieszkania

EłkBrutalne pobicie. Wywarzyli drzwi wejściowe i wdarli się do mieszkania
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Grupa nietrzeźwych znajomych wyważyła drzwi wejściowe i wdarła się do mieszkania ełczanina. Dwóch z mężczyzn go pobiło, tak że wymagał hospitalizacji. Interweniujący policjanci od razu na miejscu zatrzymali awanturników: 4 mężczyzn i kobietę.

reklama

Odgłosy karczemnej awantury, wrzaski i stukania zaniepokoiły mieszkańców budynku nocą (09.05.2022r.) w Ełku. Interweniujący tam policjanci zastali wyważone i zniszczone drzwi wejściowe do jednego z mieszkań. W środku był mężczyzna z zakrwawioną twarzą i 5 osób agresywnych osób wokół niego. Osoby te wspólnie siłą wdarły się do tego mieszkania. Interweniujący policjanci od razu zatrzymali awanturników: 4 mężczyzn i kobietę. W chwili zatrzymania wszyscy byli nietrzeźwi. Właściciel mieszkania trafił pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego i został zabrany do szpitala.

Jak pokazują dotychczasowe ustalenia dwóch mężczyzn z tej grupy spowodowało u niego obrażenia, uderzając i kopiąc go po całym ciele. Jeden z nich uderzał także pałką teleskopową. Agresywny 39-latek w trakcie interwencji groził także policjantom w celu zmuszenia ich do odstąpienia od czynności służbowych. Tych dwóch najbardziej agresywnych mężczyzn sąd tymczasowo aresztował.

12-latek zlecił pobicie 15-letniego Janka? Zaproponował sprawcy 400 zł
reklama

Pozostali mężczyźni i kobieta odpowiedzą za naruszenie miru domowego. Wobec nich prokurator zastosował dozory policyjne oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego mężczyzny i poręczenia majątkowe.

Pod nadzorem prokuratury trwają dalsze czynności w tej sprawie.

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama