10 C
Olsztyn
czwartek, 26 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Brutalne pobicie. Wywarzyli drzwi wejściowe i wdarli się do mieszkania

EłkBrutalne pobicie. Wywarzyli drzwi wejściowe i wdarli się do mieszkania

Grupa nietrzeźwych znajomych wyważyła drzwi wejściowe i wdarła się do mieszkania ełczanina. Dwóch z mężczyzn go pobiło, tak że wymagał hospitalizacji. Interweniujący policjanci od razu na miejscu zatrzymali awanturników: 4 mężczyzn i kobietę.

reklama

Odgłosy karczemnej awantury, wrzaski i stukania zaniepokoiły mieszkańców budynku nocą (09.05.2022r.) w Ełku. Interweniujący tam policjanci zastali wyważone i zniszczone drzwi wejściowe do jednego z mieszkań. W środku był mężczyzna z zakrwawioną twarzą i 5 osób agresywnych osób wokół niego. Osoby te wspólnie siłą wdarły się do tego mieszkania. Interweniujący policjanci od razu zatrzymali awanturników: 4 mężczyzn i kobietę. W chwili zatrzymania wszyscy byli nietrzeźwi. Właściciel mieszkania trafił pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego i został zabrany do szpitala.

Jak pokazują dotychczasowe ustalenia dwóch mężczyzn z tej grupy spowodowało u niego obrażenia, uderzając i kopiąc go po całym ciele. Jeden z nich uderzał także pałką teleskopową. Agresywny 39-latek w trakcie interwencji groził także policjantom w celu zmuszenia ich do odstąpienia od czynności służbowych. Tych dwóch najbardziej agresywnych mężczyzn sąd tymczasowo aresztował.

Rasistowski atak pod znanym klubem na Starym Mieście. Przez kolor skóry trafił do szpitala?
reklama

Pozostali mężczyźni i kobieta odpowiedzą za naruszenie miru domowego. Wobec nich prokurator zastosował dozory policyjne oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego mężczyzny i poręczenia majątkowe.

Pod nadzorem prokuratury trwają dalsze czynności w tej sprawie.

reklama

źródło: KWP

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×