27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Tajemnicza sprawa. Gdzie jest Daniel Michalik?

OlsztynTajemnicza sprawa. Gdzie jest Daniel Michalik?

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście prowadzą czynności poszukiwawczy za zaginionym DANIELEM MICHALIKIEM. 33-letni mieszkaniec gminy Dobre Miasto opuścił swoje miejsce zamieszkania latem 2020 roku. Od tamtej pory nie wrócił do swojego domu, a od 1 października 2021 roku zerwał wszelkie kontakty z rodziną i bliskimi. W imieniu rodziny i własnym zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego.

reklama

33-letni Daniel Michalik, za którym trwają czynności poszukiwawcze, miejsce swojego zamieszkania opuścił w 2020 roku – mężczyzna w celach zarobkowych miał wyjechać do Holandii. Zaginiony sporadycznie kontaktował się telefonicznie z rodziną i bliskimi. 33-latek w sierpniu 2021 roku miał zaplanowany przyjazd do Polski na swoje urodziny, lecz nigdy na nie nie dotarł – nie poinformował również rodziny o powodzie, dla którego się nie zjawił. Daniel Michalik po raz ostatni nawiązał kontakt z najbliższymi 1 października 2021 roku, po czym kontakt urwał się na dobre. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaginiony w dalszym ciągu może przebywać na terenie Holandii i może prowadzić tułaczy tryb życia.

Rysopis: mężczyzna lat 33, szczupłej budowy ciała, włosy blond, jasne, krótkie, oczy niebieskie, nos prosty bez znaków szczególnych.

Osoby, które mają informacje na temat zaginionego, mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście
pod nr tel. 47 731 19 44 / 47 731 19 40 lub mailowo: komendant.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia