22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Bohaterskie zachowanie mieszkańca Olsztyna

OlsztynBohaterskie zachowanie mieszkańca Olsztyna

„Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym się dzieli z innymi” – Jan Paweł II

reklama

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie jest obojętne na heroiczne zachowania mieszkańców Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Dlatego zasadnym było, aby podziękować mieszkańcowi naszego miasta za pomoc w zatrzymaniu sprawcy przestępstw.

Treść podziękowania:

reklama

Proszę o przyjęcie serdecznych podziękowań za działanie w interesie społecznym oraz wzorową obywatelską postawę, dzięki której zatrzymano mężczyznę odpowiedzialnego m.in. za pobicia i posiadanie narkotyków. Pana czyn stanowi nieocenione wsparcie działań Policji w przeciwdziałaniu tego typu przestępczości.

Dowiedzione przez Pana zaangażowanie, wiara w uczciwość, natychmiastowa reakcja i chęć niesienia pomocy godne są najwyższego uznania i stanowią wzór do naśladowania.

Dziękując za okazaną pomoc i osobiste zaangażowanie, w imieniu własnym, funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz mieszkańców naszego miasta życzę Panu dalszych sukcesów w pracy zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

reklama
Bohaterskie zachowanie mieszkańca Olsztyna Na sygnale Olsztyn, Wiadomości

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane