10 C
Olsztyn
czwartek, 26 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W rurkach i bez skarpetek wszedł do sklepu. Teraz jest poszukiwany przez policję

OlsztynW rurkach i bez skarpetek wszedł do sklepu. Teraz jest poszukiwany przez...

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny, który w dniu 30 marca 2022 roku na terenie jednej z olsztyńskich drogerii dokonał kradzieży perfum. Sklep wycenił wartość strat na kwotę ponad 800 zł. Każdy, kto może przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za to przestępstwo, proszony jest o kontakt z Policją.

reklama

Do kradzieży perfum doszło pod koniec marca 2022 roku. Mężczyzna o nieustalonej na chwilę obecną tożsamości z drogerii znajdującej się na olsztyńskim Zatorzu dokonał kradzieży wartych ponad 800 zł perfum. Młodemu człowiekowi udało się niezauważenie opuścić teren sklepu, aczkolwiek jego wizerunek został zarejestrowany przez system sklepowego monitoringu, dzięki czemu Policja ma możliwość opublikowania jego wizerunku.

Szpital wstrzymał przyjęcia na oddział pediatrii. Niektórzy pacjenci zostali przewiezieni do innych placówek

*nagranie wideo

reklama

Policjanci zwracają się o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawcy kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na nagraniu mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie – sprawdzimy każdą informację. W przypadku rozpoznania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież prosimy o kontakt z policjantem nadzorującym czynności pod nr tel. 47 731 34 82 lub 112. Wiadomości na temat sprawcy można również przekazać drogą mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×