reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Śmierć kierowcy na miejscu. Pasażerka zmarła w szpitalu

NidzicaŚmierć kierowcy na miejscu. Pasażerka zmarła w szpitalu

Kierowca samochodu osobowego zginął, a jego dwie pasażerki zostały ranne wskutek zderzenia z ciężarówką, do którego doszło w piątek na lokalnej drodze koło Nidzicy – podała policja.

reklama

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym fordem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy ciężarowej scanii” – powiedziała st. sierż. Alicja Pepłowska z nidzickiej policji.

Osobówką podróżowało troje mieszkańców gminy Janowo, wszyscy w wieku około 70 lat. Kierowca forda zginął na miejscu, pasażerki odniosły obrażenia. Jedną z kobiet przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie, drugą zabrała karetka do szpitala w Działdowie. Niestety jedna z kobiet zmarła w szpitalu.

reklama

Do wypadku doszło w piątek po południu na drodze powiatowej między Janowem a miejscowością Szczepkowo Borowe, w powiecie nidzickim.

Jak podała policja, 25-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Wstępne badanie na miejscu zdarzenia wykazało że był trzeźwy. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać policja pod nadzorem prokuratury.

reklama

źródło: PAP

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×