3 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

Leasing maszyn budowlanych – poznaj ofertę vleasing.pl

Materiał partneraLeasing maszyn budowlanych – poznaj ofertę vleasing.pl
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Maszyny budowlane stanowią niezbędny element w firmach o różnorodnym profilu działalności. Chociaż koszt każdej z nich jest wysoki, zamiast na zakup można zdecydować się na leasing maszyn budowlanych – przystępną formę finansowania, która posiada wiele zalet.

Leasing na maszyny budowlane – dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

reklama

Profesjonalne i niezbędne do pracy maszyny budowlane osiągają ceny rzędu nawet kilkuset tysięcy, co dla wielu przedsiębiorców bywa problematyczne. Taki wydatek nie tylko jest mocno obciążający dla firmy, ale i niekiedy nawet niemożliwy do zrealizowania, ze względu na brak wolnych środków w takiej wysokości. Chcąc utrzymać płynność finansową nie trzeba jednak rezygnować z potrzebnych urządzeń, narażając się pozostanie w tyle za swoją konkurencją.

Praktycznie wszelkie kosztowne maszyny można sfinansować w prosty sposób, decydując się na leasing. Opcja ta umożliwia rozłożenie kosztów na wygodne i nieobciążające raty oraz oferuje wiele korzyści dla przedsiębiorców. Najlepszym sposobem na skorzystanie z leasingu jest współpraca z doświadczoną firmą, którą w ciągu wielu lat istnienia na rynku doceniło już wielu klientów. Do tego wąskiego grona należy https://vleasing.pl, oferując swoim klientom dogodne warunki umowy, która zawsze zostaje indywidualnie skonstruowana zgodnie z ich oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi.

reklama

Co możesz zyskać, podpisując umowę z Vleasing.pl?

  • Opłata wstępna może wynosić nawet jedyne 5% wartości maszyny, którą zdecydujesz się wziąć w leasing – w ten sposób możesz przeznaczyć wolne środki na inny, dowolny cel;
  • Elastyczny okres finansowania, dopasowany do twoich potrzeb i możliwości, trwający minimum 12 miesięcy i maksymalnie nawet 7 lat;
  • Możliwość dostosowania rodzaju rat do specyfiki twojej branży – możesz zdecydować się na raty równe, malejące lub sezonowe, nie martwiąc się o spłatę w miesiącach, w których twoja firma notuje niższe przychody;
  • Szereg dodatkowych usług, dotyczących między innymi zakresu ubezpieczenia wybranej przez ciebie maszyny budowlanej;
  • Możliwość uzyskania przedmiotu w ramach leasingu nawet przez nowo powstałe firmy, które istnieją na rynku krócej niż 1 rok – w przeciwieństwie do innych form finansowania, leasing stanowi wsparcie również dla początkujących przedsiębiorców, pozwalając im szybko rozwinąć skrzydła w danej branży;
  • Brak skomplikowanych procedur i wielu formalności oraz możliwość przesłania firmie leasingowej dokumentów przez internet to oszczędność cennego czasu, który możesz przeznaczyć na inne istotne czynności w swojej firmie.

Vleasing.pl – podstawowe informacje o firmie

Firma Vleasing to profesjonalny doradca leasingowy, oferujący między innymi różnego rodzaju pojazdy, sprzęt oraz maszyny budowlane klientom biznesowym. W zakresie leasingu maszyn budowlanych możesz liczyć nie tylko na szeroki wybór, ale i profesjonalne doradztwo, które doskonale rozumie potrzeby różnych branż oraz posiada doskonałą znajomość przedmiotów leasingu, znajdujących się w ofercie firmy.

reklama

Wieloletnie doświadczenie na rynku i ogromna liczba zadowolonych klientów, z którymi współpracowała firma sprawiają, że kadra pracownicza jest w stanie dopasować najlepsze warunki umowy dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od profilu jego działalności.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama