2 C
Olsztyn
niedziela, 2 kwietnia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zmarł burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko

OlsztynZmarł burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko

W poniedziałek w wieku 68 lat zmarł burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko – poinformował starosta powiatu olsztyńskiego Andrzej Abako.

reklama

„Bardzo smutna wiadomość dotarła dziś po południu. Doświadczony samorządowiec, dobry człowiek, burmistrz Olsztynka ś.p. Mirosław Stegienko odszedł na wieczną służbę do Nieba. Burmistrza Olsztynka znałem osobiście blisko 20 lat. Zawsze był pomocny, służył doświadczeniem i radą” – powiedział starosta olsztyński.

Starosta wspomniał, że jeszcze w ubiegłym tygodniu spotkał się z burmistrzem Stegienko w sprawie planów dotyczących olbrzymiej inwestycji polskiego kapitału na terenie gminy Olsztynek. „Z wielką radością i i wielkim zanagażowaniem chcieliśmy wspólnie realizować to przedsięwzięcie. Dziś plany burmistrza na tej Ziemi się skończyły. Mam nadzieję, że ta inwestycja zostanie zrealizowana dla dobra mieszkańców gminy, powiatu i regionu Warmii i Mazur” – mówił starosta Abako.

reklama

Mirosław Stegienko urodził się w 1954 r. w Łodzi. Był inżynierem rolnictwa. W latach 2002-2010 oraz ponownie od 2018 roku był burmistrzem Olsztynka. Był też radnym powiatu olsztyńskiego oraz dyrektorem powiatowej służby drogowej. 

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gizela Sztetke
4 maja 2022 07:34

Poległ jak ci pod Smoleńskiem

Popularne
Ogłoszenia