fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Oceń pracę urzędników ratusza

OlsztynOceń pracę urzędników ratusza

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli określić poziom Państwa zadowolenia z jakości usług świadczonych przez olsztyński urząd.

reklama

– Co roku w olsztyńskim magistracie prowadzimy badania ankietowe, które mają nam pokazać w jakim miejscu jesteśmy i co jeszcze powinniśmy zrobić, żeby jakość naszej obsługi była na jak najwyższym poziomie – mówi Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta w Olsztynie  – ta ankieta wskazuje mocne strony i te obszary, które można jeszcze udoskonalić.

Mieszkańcy mają możliwość ocenić m.in. warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedzę i kompetencje urzędników, a także czas oczekiwania na obsługę. Uczestnicy badania mogą wypowiedzieć się na temat zachowania urzędników oraz ich chęci udzielania pomocy. Ankietowani zostaną poproszeni również o wskazanie obszaru, który ich zdaniem powinien sprawniej funkcjonować.  Na podstawie wyników badania urzędnicy zaplanują działania, które pomogą podnieć jakość realizowanych przez urząd zadań administracji publicznej.

reklama

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30  września. Można ją wypełnić online tutaj,  lub w wersji papierowej wrzucić do specjalnej urny. Ulotki oraz urny można znaleźć w holu w ratusza, w budynku urzędu przy ul. Wyzwolenia 30, w Urzędzie Stanu Cywilnego, w Wydziale Spraw Obywatelskim (dawny Wydział Komunikacji) oraz w Biurze Obsługi Klienta (narożnik ratusza). 

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia