fbpx
5 C
Olsztyn
piątek, 7 października, 2022
reklama

Oceń pracę urzędników ratusza

OlsztynOceń pracę urzędników ratusza
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli określić poziom Państwa zadowolenia z jakości usług świadczonych przez olsztyński urząd.

reklama

– Co roku w olsztyńskim magistracie prowadzimy badania ankietowe, które mają nam pokazać w jakim miejscu jesteśmy i co jeszcze powinniśmy zrobić, żeby jakość naszej obsługi była na jak najwyższym poziomie – mówi Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta w Olsztynie  – ta ankieta wskazuje mocne strony i te obszary, które można jeszcze udoskonalić.

Mieszkańcy mają możliwość ocenić m.in. warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedzę i kompetencje urzędników, a także czas oczekiwania na obsługę. Uczestnicy badania mogą wypowiedzieć się na temat zachowania urzędników oraz ich chęci udzielania pomocy. Ankietowani zostaną poproszeni również o wskazanie obszaru, który ich zdaniem powinien sprawniej funkcjonować.  Na podstawie wyników badania urzędnicy zaplanują działania, które pomogą podnieć jakość realizowanych przez urząd zadań administracji publicznej.

Olsztyńscy radni zajęli się podczas ostatniej sesji projektem Strategii Rozwoju Miasta Olsztyn 2030+
reklama

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30  września. Można ją wypełnić online tutaj,  lub w wersji papierowej wrzucić do specjalnej urny. Ulotki oraz urny można znaleźć w holu w ratusza, w budynku urzędu przy ul. Wyzwolenia 30, w Urzędzie Stanu Cywilnego, w Wydziale Spraw Obywatelskim (dawny Wydział Komunikacji) oraz w Biurze Obsługi Klienta (narożnik ratusza). 

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama