3 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Podejrzany typ kręcił się w rejonie szkoły podstawowej, aż w końcu doszło do niechlubnego aktu

OlsztynPodejrzany typ kręcił się w rejonie szkoły podstawowej, aż w końcu doszło...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z Posterunku Policji w Jonkowie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży roweru m-ki Cube, którego właściciel wycenił wartość na kwotę 2 tys zł. Do zdarzenia doszło 7 kwietnia 2022 roku w miejscowości Jonkowo przy ul. Hanowskiego w rejonie szkoły podstawowej. Osoby posiadające informacje mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy przestępstwa proszone są o kontakt z Posterunkiem Policji w Jonkowie.

reklama

*nagranie z monitoringu

W dniu 7 kwietnia 2022 roku w miejscowości Jonkowo przy ul. Hanowskiego ze stojaka rowerowego znajdującego się w pobliżu szkoły podstawowej został skradziony rower. Wartość jednośladu wyceniono na kwotę 2 tys. zł. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu wytypowano osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem. Tą osobą był mężczyzna ubrany w kurtkę koloru szarego z kapturem koloru czarnego, na głowie miał czapkę z daszkiem w kolorze czerwonym, spodnie jeans i buty w kolorze zielonym.

31-latek wpadł z narkotykami, bo kradł w markecie cienie do powiek
reklama

Skradziony rower był koloru czarnego z dodatkami żółtego fluorescencyjnego, koła w rozmiarze 29 cali, nie posiadał błotników, typ MTB z napisem na ramie CUBE.

Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy kradzieży lub rozpoznają widocznego na zabezpieczonym nagraniu mężczyznę, proszone są o kontakt z Posterunkiem Policji w Jonkowie. Wszelkie informacje, w tym także dotyczące miejsca przechowywania jednośladu można przekazać, dzwoniąc pod nr tel. 112 / 47 731 16 06 lub mailowo: marcin.horn@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×