7 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

25-letnia mieszkanka Olsztyna poszukiwana 3 listami gończymi

Olsztyn25-letnia mieszkanka Olsztyna poszukiwana 3 listami gończymi

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili i zatrzymali 25-letnią kobietę poszukiwaną na podstawie 21 zarządzeń ustalenia miejsca pobytu i 3 listów gończych. Mieszkanka Olsztyna znalazła się w zainteresowaniu wymiaru sprawiedliwości w związku z licznymi oszustwami, których dokonywała na terenie całej Polski. Podejrzana o liczne przestępstwa kobieta, najbliższe dwa lata spędzi w więziennej celi.

reklama

Dobre rozpoznanie i czujność olsztyńskich poszukiwaczy w środę (20.04.2022r.) doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 25-latki podejrzanej o liczne oszustwa. Zadanie policjantów było utrudnione, ponieważ kobieta często zmieniała miejsce zamieszkania, a zarządzenia ustalenia jej miejsca pobytu i podstawy poszukiwań napływały z terenu całej Polski, m.in. z Olsztyna, Ostródy, Suwałk, Puław, Tarnowskich Gór, Lublina, Starachowic, Oleśnicy czy Turka. Policjanci zaskoczyli kobietę w jednym z mieszkań wynajmowanych na terenie Olsztyna.
Sprawczyni oszustw internetowych została kompletnie zaskoczona w swoim miejscu zamieszkania. Kobieta, pod której opieką znajdowała się dwójka jej dzieci, musiała zmierzyć się z rozłąką z bliskimi na najbliższe 2 lata. 25-latka została zatrzymana i trafiła do zakładu karnego.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia