3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Z okazji Dnia ziemi dzieci wraz z nauczycielami sadziły kwiatki by ożywić przestrzeń w szkole

OlsztynZ okazji Dnia ziemi dzieci wraz z nauczycielami sadziły kwiatki by ożywić...

W sobotę 23.04 rodzice wraz z nauczycielami spotkali się wspólnie by odświeżyć wizerunek Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie.

reklama

Mimo braku jakiegokolwiek wsparcia finansowego od Prezydenta Miasta, postanowili własnymi siłami wspólnie zrobić coś dla ukochanej Szkoły ich dzieci i uczniów. Każdy przyniósł że sobą uśmiech i ręce gotowe do pracy a efekty będą już cieszyły wszystkich uczniów od poniedziałku.

“Znajdujemy w sobie energię i chęci dzięki wsparciu Radnych którzy od początku walczyli z nami o Ośrodek m.in Pani Edycie Markowicz która była z nami od początku tej batalii, radnym Wirskiej, radnemu Babalskiemu, Nojmanowi, Narwojszowi, Małkowskiemu, Flis, Arczakowi, Tołwińskiej, Araszkiewiczowi, Kamińskiej. To zrozumienie i wsparcie tchnęło optymizm zarówno w serca rodziców jak i pedagogów i za to jesteśmy bardzo wdzięczni. Czekamy teraz na nowych uczniów i ich rodziców, niezmiernie ciesząc się że przywita ich odświeżony i odmalowany korytarz w Szkole. Planujemy już kolejne wydarzenia. Najbliższe to piknik Radość dla dzieci, który odbędzie się 13 maja w Naszej Placówce. Dla rodzin z całego  Olsztyna i okolic przygotowujemy już moc atrakcji razem z naszą wspaniałą kadrą pedagogiczną. To impreza głównie dla dzieci. Jednak tym razem będzie to także wydarzenie dedykowane dla rodziców których dzieci borykają się z problemami rozwojowymi mowy i wadami słuchu, można będzie skorzystać z punktu informacyjnego na miejscu” – powiedziała w rozmowie Monika Krupińska.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia