23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Nowa atrakcja? „Oponarium” niedaleko Olsztyna

OlsztynNowa atrakcja? „Oponarium” niedaleko Olsztyna

Niecodzienne miejsce do rekreacji powstało w Dźwierzutach – około 1,5-tysięcznej wsi w powiecie szczycieńskim, około 45 kilometrów od Olsztyna.

reklama

Atrakcja powstała w lesie, natomiast wszystko, co się w niej znajduje, wykonano przede wszystkim z opon i metalu. Można z niej korzystać od początku kwietnia.

Do „Oponarium” można się dostać od strony jednego z pobliskich osiedli albo od drogi powiatowej w kierunku Targowa (trasy w stronę DK 58, łączącej Szczytno z Mrągowem).

reklama

Gmina Dźwierzuty w mediach społecznościowych zapewnia, że zorganizowała niezwykle przyjemne miejsce zarówno do odwiedzin, jak i do aktywności fizycznej. Na odwiedzających czekają ławki, przedmioty do ćwiczeń, rzeźby i kwietniki.

źródło: olsztyn.com.pl, fot. Gmina Dźwierzuty

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kaśka
25 kwietnia 2022 16:40

Pani Wójt gminy Dźwierzuty chcąc pomóc mężowi w pozbyciu się starych opon zalegających w jego warsztacie samochodowym (za których zostawienie klienci płacą mu grube pieniądze) stworzyła legalne śmietnisko z toksycznymi odpadami na których mają bawić się dzieci – pewnie jeszcze je odkupiła od męża.WSTYD!!!!!!!!!!!

Polecane
Ogłoszenia