fbpx
5 C
Olsztyn
piątek, 7 października, 2022
reklama

Nowy Samsung Galaxy S22 Ultra z wbudowanym rysikiem S Pen

Materiał zewnętrznyNowy Samsung Galaxy S22 Ultra z wbudowanym rysikiem S Pen
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Samsung Galaxy SS22 Ultra rewolucjonizuje świat smartfonów, dysponując poręcznym dodatkiem w postaci rysyika S Pen i aparatem z funkcją Nightografii. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto kupić nowy Samsung Galaxy S22 Ultra, poręczny telefon do nagrywania filmów.

Nowy, wyższy wymiar smartfona

reklama

Samsung Galaxy S22 Ultra to odpowiedź producenta na rosnące wymagania rynku, który – dzięki licznym funkcjom i udogodnieniom – jest smartfonem o wyższym, ulepszonym standardzie. Posiada:

  • wbudowany rysik S Pen,
  • aparat z funkcją Nightografii,
  • obudowę w limitowanych kolorach,
  • procesor w technologii 4nm,
  • wyświetlacz z Vision Booster,o jasności osiągającej 1750 nitów,
  • baterię o mocy 5000 mAh,
  • polerowaną ramkę i niezwykle wytrzymałe szkło,
  • funkcję Super Night Solution,
  • matrycę 108 MP.

Telefon z rysikiem, który zastępuje kartkę papieru

Marzyłeś o telefonie, na którym możesz pisać i rysować jak na kartce? Nic prostszego. Nowy Samsung Galaxy S22 Ultra to pierwszy smartfon S z wbudowanym w dolnej części obudowy urządzenia rysikem S Pen. Dzięki aplikacji Samsung Notes poczujesz się, jakbyś pisał na prawdziwej kartce papieru, a pociągnięcia rysikiem będą płynne i łatwe do przekształcenia odręcznych notatek i szkiców w pełen cyfrowy obraz lub tekst. Ponadto S Pen ma na celu ulepszenie i usprawnienie nawigacji po smartfonie, dzięki czemu staje się on wygodniejszy i łatwiejszy w obsłudze. 

Nightografia, czyli oświetlenie jak na planie filmowym

reklama

Kolejną, wartą uwagi cechą Samsunga Galaxy S22 Ultra jest wbudowana w aparat Nightografia – funkcja, dzięki której smartfon wykrywa oświetlenie pomieszczenia lub przestrzeni, w której się znajdujesz i przełącza się na odpowiednią prędkość rejestracji klatek na sekundę. Ponadto wbudowany procesor 4 nm z technologią Super Night Solution niweluje obecne w klatce szumy, dzięki czemu możesz nagrywać przez całą dobę bez szkód dla obrazu. Funkcja ta sprawia, że ciemne zdjęcia zostają naturalnie rozświetlone, dzięki czemu zdjęcie oszałamia kolorem i detalami.

Połączenie Nightografii i technologii Super Night Solution daje możliwości, do których niegdyś potrzebowano wielu drogich i skomplikowanych urządzeń. Dzisiaj wystarczy kupić Galaxy S22 Ultra i cieszyć się z opcji, jakie nam daje.  To godny uwagi na rynku telefonów model, w którym telefon z rysikiem łączy się z wielością i wysoką jakości funkcji oraz pięknym designem. Ten telefon do nagrywania filmów to technologiczna rewolucja i innowacja w jednym, której dopełnieniem jest dopracowana i minimalistyczna obudowa.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama