8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Piotr obraził Ewę? Jarosław zabił go za to jednym ciosem

PiszPiotr obraził Ewę? Jarosław zabił go za to jednym ciosem
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dramatyczny koniec zakrapianej imprezy. 59-letni Jarosław K. ugodził nożem 43-letniego Piotra M., który źle się wyrażał o jego kobiecie. Trafił prosto w serce. Mężczyzna zmarł.

Tragedia podczas libacji

reklama

Do tragicznych wydarzeń doszło w środę 13 kwietnia w Piszu w województwie warmińsko-mazurskim. Podczas libacji dwóch mężczyzn pokłóciło się o partnerkę Jarosława K., Ewę.

Jak opowiada jeden z wspólnych znajomych, panowie nie przepadali za sobą, bo Ewa wcześniej była partnerką Piotra M., który podczas biesiady ją obraził. Jarosław K. złapał nóż kuchenny, rzucił się na oponenta, i ugodził go w serce.

reklama

Jak relacjonuje znajomy, przybyły na miejsce ratownik medyczny stwierdził, że być może udałoby się uratować poszkodowanego, gdyby nie wyjęto ostrza. Pomimo reanimacji, 43-latek wykrwawił się.

Doszło tu rano do najgorszego. Technicy kryminalistyki pod blokiem w Olsztynie

Wezwana na miejsce policja zastała ofiarę leżącą koło stołu w kałuży krwi.

reklama

Jak mówi nadkom. Anna Szypczyńska z piskiej komendy, mężczyzna miał ranę kłutą klatki piersiowej. Nie udało się go uratować.

Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo

Piscy policjanci w ciągu zaledwie dwóch godzin od zgłoszenia zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy brali udział w zakrapianej imprezie. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił wskazać sprawcę: 59-letniego Jarosława K., wielokrotnie karanego za kradzieże i pobicia. Zatrzymany odmówił składania zeznań, twierdząc, że niczego nie pamięta. Prokurator postawił mu zarzut zabójstwa, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, 25 lat lub dożywocia.

Kilkanaście radiowozów ścigało 21-latka, który zabił konkubenta swojej matki

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy

15 kwietnia Sąd Rejonowy w Piszu, po rozpoznaniu wniosku Prokuratora Rejonowego w Piszu, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące, uzasadniając to wysokim uprawdopodobnieniem popełnienia czynu przez oskarżonego oraz obawą przed utrudnianiem przez niego postępowania poprzez ucieczkę, ukrywaniem się przed grożącą mu karą oraz możliwością podejmowania prób kontaktowania się ze świadkami i wpływania na ich zeznania w tej sprawie.

Piotr obraził Ewę? Jarosław zabił go za to jednym ciosem

źródło: Fakt

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama