14 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Miał pełną lodówkę. Olsztyńscy policjanci wymierzyli kolejny cios w przestępczość narkotykową

OlsztynMiał pełną lodówkę. Olsztyńscy policjanci wymierzyli kolejny cios w przestępczość narkotykową

Tym razem ich skuteczna praca spowodowała, że na czarny rynek nie trafi blisko kilogram narkotyków. Policjanci w trakcie przeszukania jednego z olsztyńskich mieszkań znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz haszysz. Ich 49-letni właściciel usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości substancji zabronionych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 49-latka, który mógł posiadać w mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. W ubiegły czwartek (14.04.2022) policjanci weszli do jego mieszkania. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą mundurowych. W jednym z pokoi na szafce zostały znalezione woreczki foliowe z zawartością białego proszku oraz zielonego suszu roślinnego. Kolejne partie narkotyków znajdowały się w lodówce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że policjanci w trakcie przeszukania zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz haszysz o łącznej masie blisko 1 kilograma. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Zatorze. 17-letni kierowca zatrzymany z narkotykami na ul. Jagiellońskiej
reklama

49-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji zabronionych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. W piątek (15.04.2022) decyzją sądu wobec 49-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Przestępcy grasowali po powiecie. Grozi im długa kara pozbawienia wolności

Zatorze. 17-letni kierowca zatrzymany z narkotykami na ul. Jagiellońskiej