18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Na jakich koszulkach najlepiej sprawdzi się znakowanie sitodrukiem?

Materiał partneraNa jakich koszulkach najlepiej sprawdzi się znakowanie sitodrukiem?

Interesujesz się znakowaniem odzieży? Chcesz ozdobić swoje prywatne ubrania? Masz własną firmę? Zastanawiasz się, czy warto umieszczać sitodruk na koszulkach lub innych typach ubrań, ale nie wiesz, na jakich materiałach najlepiej sprawdzi się druk sitowy? Lepsza będzie bawełna, czy może poliester? Co wybrać? Zapoznaj się z możliwościami zastosowania techniki sitodruku, a twoje koszulki staną się niepowtarzalne!

reklama

Bardzo często chcąc wyróżnić się z tłumu, człowiek decyduje się na umieszczenie na własnych koszulkach sitodruk. Oprócz świeżego i ciekawego wyglądu takiej odzieży, sitodruk jest powszechnie ceniony za jego liczne zalety. Między innymi jest to technika niezwykle trwała, a w tym odporna na działanie światła ultrafioletowego oraz wilgoci. Koszulki zdobione sitodrukiem charakteryzują się wyrazistymi barwami i wyjątkowym nasyceniem kolorów. Co więcej, jest to dość tanie rozwiązanie, polecane przy zarówno niewielkich, jak i hurtowych zamówieniach, przy jednoczesnym, łatwym dostępie na rynku.

Korzyści znakowania koszulek za pomocą sitodruku

Koszulki z sitodrukiem cieszą się dużą popularnością. Trwałość nadruków zapewniana jest poprzez zastosowanie specjalistycznie naświetlonych sit oraz farb dedykowanych drukowi sitowemu. To sprawia, że sitodruk jest idealną metodą znakowania ubrań z różnych materiałów.

reklama

Zastosowanie sitodruku na różnego rodzaju koszulkach

Ze względu na swoje właściwości, sitodruk stanowi idealne rozwiązanie dla różnych tekstyliów. Doskonale sprawdzi się przy wyrobach poliestrowych, jak i tych wykonanych z naturalnych tkanin, np.: bawełnie, lnie, jedwabiu lub skórze.

Przeznaczenie nadruków sitodrukowych na koszulkach

Znakowanie sitodrukiem to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących sposobu znaczenia własnej marki, np. odzieży firmowej. Jest to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców, między innymi z powodu wyjątkowej opłacalności nanoszenia sitodruku zarówno przy średnich, jak i większych nakładach.

Sitodruk i koszulki — idealne połączenie dla sportowców

Nie każdy miłośnik sportu chętnie zakłada koszulki wykonane ze sztucznych materiałów. Chcąc ozdobić swój strój sportowy, można sięgnąć po koszulki z sitodrukiem — o ile zawartość sztucznych tkanin nie jest większa niż 20% składu odzieży.

reklama

Nie ma wątpliwości, że z dobrodziejstwa druku sitowego powszechnie korzysta niemalże każdy. Jego liczne zalety warunkują szerokie spektrum wykorzystania tej techniki znaczenia różnego rodzaju koszulek. W tym miejscu warto podsumować możliwości zastosowania sitodruku, który do jednokolorowej odzieży pozwala wprowadzić nieco głębi kolorów, będącej odporną na pranie, działanie promieni światła lub żelazka.

W ten sposób sitodruk bez wątpienia znajdzie swoje zastosowanie na nadrukach koszulek typu t-shirt, bluzach, koszulkach bez rękawków, tzw. v-neck, a także innych produktach, np. fartuchach. Warunkiem osiągnięcia trwałych efektów jest jednak dobór odpowiednich tkanin. Fundamentem zadowolenia i dobrej jakości znakowania będą tkaniny naturalne. W kręgu zastosowania swoje miejsce znajdą zarówno tkaniny pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane