5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

“Wiking” w dresach z al. Sikorskiego wpadł w ręce policji. Wiadomo już kim jest

Olsztyn"Wiking" w dresach z al. Sikorskiego wpadł w ręce policji. Wiadomo już...

Olsztyńscy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia elewacji budynku przy al. Sikorskiego. W dużej mierze było to możliwe, dzięki opublikowaniu jego wizerunku w mediach. 26-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Przypomnijmy, że funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzili czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy zniszczenia elewacji bloku przy al. Sikorskiego w Olsztynie. Wartość strat wyniosła 1000 złotych.


Policjanci postanowili opublikować jego wizerunek na łamach portali społecznościowych i stron internetowych. Funkcjonariusze ustalili personalia zaprezentowanego mężczyzny. Postawa mediów i społeczeństwa świadczy o braku powszechnej tolerancji dla przestępczych zachowań. Sprawcą okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jrt
14 kwietnia 2022 15:51

Zdarza sie, ze dzieciaki malują po ścianach, potem dorastaja biorą kredyt na wlasne m i juz inaczej patrzą na malowidła we własnej klatce schodowej. W tym przypadku nie wróżę mu ani zdolności kredytowej ani własnego mieszka ia…

Aleksander Ł
15 kwietnia 2022 09:35

Wiadomo kim jest – napływowym wsiunem z jakiejś wiochy

Polecane
Ogłoszenia