8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Zwrócił uwagę sąsiadowi, żeby nie jeździł quadem. Dostał kilka ciosów nożem

IławaZwrócił uwagę sąsiadowi, żeby nie jeździł quadem. Dostał kilka ciosów nożem
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zalewscy policjanci interweniowali wobec 21-letniego mieszkańca gminy Zalewo, który zranił swojego sąsiada. Mężczyzna pokłócił się z pokrzywdzonym po czym zranił go nożem. Grozi mu teraz kara od 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o awanturze na terenie jednej z posesji w gminie Zalewo. Zgłaszający oświadczył, że został zaatakowany nożem po tym jak zwrócił uwagę sąsiadowi, żeby nie jeździł quadem po podwórku. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. W trakcie czynności okazało się, że między pokrzywdzonym, a 21-latkiem doszło do awantury. Kiedy młodemu mieszkańcowi gminy Zalewo zabrakło argumentów słownych, wyciągnął kuchenny nóż, którym to kilkukrotnie zranił sąsiada. Pokrzywdzony z ranami twarzy i przedramienia pojechał do szpitala. Natomiast 21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny i zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. W związku z powyższym przedstawili zarzut 21-latkowi.

23-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego został zaatakowany nożem przez 38-latka

Mężczyzna ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem. Kodeks karny za ciężki uszczerbek na zdrowiu przewiduję karę pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama