15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Tego koncertu nie wolno przegapić: Mery Spolsky na Kortowiadzie 2022

OlsztynTego koncertu nie wolno przegapić: Mery Spolsky na Kortowiadzie 2022

Charyzmatyczna i utalentowana Mery Spolsky zagra koncert w sobotę (4 czerwca) na plaży kortowskiej. Jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia dołączyła do gwiazd Kortowiady 2022.

reklama

Mery Spolsky to jedna z tych wokalistek, obok których trudno przejść obojętnie. Od kilku lat coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej, zdobywając uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Sama pisze i komponuje swoje utwory. Na koncie ma też pierwszą książkę: „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”. Na swojej stronie internetowej prosi: „Przymruż oko na Mery Spolsky. Ona nie lubi być na serio”.

Ceniąca gry ze słowem artystka nagrała dotąd dwa albumy: „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”. Na koncertach jest bardzo żywiołowa, więc należy się spodziewać, że energii nie zabraknie także podczas Kortowiady. Na scenie głównej Mery Spolsky zamelduje się w sobotę.

reklama

Przypomnijmy, że w czasie 61. edycji olsztyńskich juwenaliów na plaży kortowskiej odbędzie się aż 15 koncertów. Przed kortowską publicznością wystąpią przedstawiciele różnych gatunków muzycznych.

2 czerwca zagrają BaranovskiHappysadO.S.T.R.Kwiat Jabłoni i Łydka Grubasa. Dzień później na scenie pojawią się: Kaśka SochackaZalewskiEnejKayah i Sokół. W sobotę, ostatniego dnia Kortowiady 2022, poza Mery Spolsky, wystąpią: Vito BambinoPRO8L3MTymek oraz jeszcze jedna gwiazda, której nazwisko poznamy 19 kwietnia.

Juwenalia 2022 w wydaniu olsztyńskim to nie tylko koncerty na scenie głównej. Zaplanowanych jest więc także szereg wydarzeń towarzyszących o charakterze artystycznym, sportowym i integracyjnym. Samorząd studencki przygotowuje m.in. konkurs talentów i zawody sportowe. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnej parady studentów i imprezy w słuchawkach. Namiot Silent Party będzie działał przez wszystkie cztery festiwalowe dni.

reklama

Bilety na juwenalia w Olsztynie można kupować za pośrednictwem serwisu internetowegoW sprzedaży są zarówno karnety, jak i wejściówki na pojedyncze dni.

Organizatorami Kortowiady są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane