15 C
Olsztyn
czwartek, 26 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Drogowy furiat w Porsche straszył ludzi na Jarotach

OlsztynDrogowy furiat w Porsche straszył ludzi na Jarotach

Agresja drogowa to coraz częstsze zjawisko na polskich drogach. Niestety dotarła również na spokojne ulice Olsztyna. Nasz czytelnik musiał tego doświadczyć na ul. Wilczyńskiego. Przesłał nam nagranie z kamerki samochodowej.

reklama

Sytuacja miała miejsce ostatniego dnia marca około godz. 15. Kierowca Porsche wyjechał na ul. Wilczyńskiego z parkingu pod Centrum H&B. Widać, że próbował dogonić dostawcę pizzy. Gdy to zrobił gwałtownie zajechał mu drogę i doprowadził do zatrzymania się pojazdów. Otworzył drzwi skierował wiązkę słów do kierowcy białego pojazdu.

*nagranie wideo

reklama

Na zdarzenie najechał przypadkowo nasz czytelnik. Uznał, że droga jest zablokowana, więc użył klaksonu aby zwrócić uwagę dla właściciela pojazdu. Niestety, to wyprowadziło z równowagi jeszcze bardziej posiadacza sportowego auta. Teraz na celownik wziął naszego czytelnika, któremu zaczął zajeżdżać drogę i gwałtownie przed nim hamować.

Polacy protestują przeciwko reorganizacji dwóch polskich szkół. Głos zabrała poseł Arent

Na tym się jednak nie skończyło. Gdy dojechali do skrzyżowania, kierowca Porsche wysiadł z auta i zaczął pokazywać wulgarne gesty w kierunku naszego czytelnika, który wszystko nagrywał.

reklama

Sytuacja się po chwili uspokoiła, ale według naszych informacji do drogowego furiata dociera już policja, która chce z nim porozmawiać.

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

18 KOMENTARZY

18 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×