2 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Drogowy furiat w Porsche straszył ludzi na Jarotach

OlsztynDrogowy furiat w Porsche straszył ludzi na Jarotach

Agresja drogowa to coraz częstsze zjawisko na polskich drogach. Niestety dotarła również na spokojne ulice Olsztyna. Nasz czytelnik musiał tego doświadczyć na ul. Wilczyńskiego. Przesłał nam nagranie z kamerki samochodowej.

reklama

Sytuacja miała miejsce ostatniego dnia marca około godz. 15. Kierowca Porsche wyjechał na ul. Wilczyńskiego z parkingu pod Centrum H&B. Widać, że próbował dogonić dostawcę pizzy. Gdy to zrobił gwałtownie zajechał mu drogę i doprowadził do zatrzymania się pojazdów. Otworzył drzwi skierował wiązkę słów do kierowcy białego pojazdu.

*nagranie wideo

reklama

Na zdarzenie najechał przypadkowo nasz czytelnik. Uznał, że droga jest zablokowana, więc użył klaksonu aby zwrócić uwagę dla właściciela pojazdu. Niestety, to wyprowadziło z równowagi jeszcze bardziej posiadacza sportowego auta. Teraz na celownik wziął naszego czytelnika, któremu zaczął zajeżdżać drogę i gwałtownie przed nim hamować.

Na tym się jednak nie skończyło. Gdy dojechali do skrzyżowania, kierowca Porsche wysiadł z auta i zaczął pokazywać wulgarne gesty w kierunku naszego czytelnika, który wszystko nagrywał.

reklama

Sytuacja się po chwili uspokoiła, ale według naszych informacji do drogowego furiata dociera już policja, która chce z nim porozmawiać.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

19 KOMENTARZY

19 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
7 kwietnia 2022 15:11

zwykla ciotoburak w porsche,musi splacac to dziadostwo to go nosi,trafi na swego a teraz niech smerfy pokaza jaja,maja film czarno na bialym wyprzedzanko,znaki predkosc

PITERoXFORDO
7 kwietnia 2022 14:32

Naprawde zdecydowanie raportowac takich Chamow drogowych! StopCham!

Popularne
Ogłoszenia