-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znaleziono ciało mężczyzny na zapleczu supermarketu Carrefour

OlsztynZnaleziono ciało mężczyzny na zapleczu supermarketu Carrefour

Dziś przypadkowa osoba znalazł ciało mężczyzny za sklepem Carrefour w Olsztynie. Wezwano na miejsce policję.

reklama

Jak się okazuje makabrycznego odkrycia dokonał przechodzić tuż przy jednym z największych supermarketów w Olsztynie mieszczącym się przy ul. Krasickiego. Ciało leżało pod samą ścianą sklepu od strony lasku. Skontaktowaliśmy się z olsztyńską policją aby uzyskać informacje nt. zdarzenia. „Oficer dyżurny KMP otrzymał zgłoszenie o znalezieniu ciała 54-latka przez osobę postronna przy zapleczu budynku położonego na terenie miasta. Na miejscu pracowali policjanci” – poinformował nas sierż. szt. Andrzej Jurkun z zespołu prasowo-informacyjnego KMP w Olsztynie. Dodał – „Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Trwają czynności wyjaśniające”.

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Zwariowany DUDU
4 kwietnia 2022 07:11

Jak zwykle tytuł sugerujący lekko inną sytuację niż w opisie. Wiecie że dobry artykuł sam się obroni? Nie trzeba podkręcać i tworzyć iluzji…

adam
4 kwietnia 2022 09:41

„Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu” Jak fajnie klepać wyuczony zwrot. Widzieliście kiedyś w Olsztynie inne sytuacje? Nawet wtedy gdy było kilka osób utopionych w stawkach na terenie miasta to za każdym razem od razu było wykluczenie osób trzecich a sprawy niewyjaśnione do dziś.

Popularne