16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

44-letnia mieszkanka Olsztyna w ogródku wisiała na pasku od spodni. Stał się jednak prawdziwy cud

Olsztyn44-letnia mieszkanka Olsztyna w ogródku wisiała na pasku od spodni. Stał się...

Błyskawicznie podjęta interwencja asp. szt. Piotra Góry oraz sierż. Michała Dębowskiego pozwoliła uniknąć tragedii. Policjanci w ostatnim momencie uratowali 44-latkę, która próbowała targnąć się na swoje życie. Kobieta ostatecznie trafiła pod opiekę medyczną.

reklama

W środę (30.03.2022r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że pewna kobieta na terenie miasta może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu lub zdrowiu. W celu weryfikacji otrzymanego zgłoszenia, natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze nikogo nie zastali. Jednak w tym samym czasie policjanci ze służby dyżurnej kontaktując się z rodziną poszkodowanej ustalili, że kobieta może znajdować się w pobliskim ogródku. Tam funkcjonariusze zauważyli kobietę z założonym na szyi paskiem od spodni. Policjanci natychmiast przystąpili do działania – ściągnęli pętle z szyi kobiety, a następnie udzielili jej pomocy przedmedycznej. Po chwili 44-latka odzyskała świadomość. Kobieta ostatecznie trafiła do szpitala, gdzie otrzymała specjalistyczną pomoc.

Zadzwoń po pomoc!

reklama

Każda osoba, która zmaga się z trudnymi chwilami, nie potrafi sama sobie pomóc, a tej pomocy potrzebuje, może skorzystać ze wsparcia specjalistów.

Nie wstydź się zadzwonić! Są osoby, które czekają na Twój telefon. Nie stawiają diagnozy, nie leczą, bo tego nie da się zrobić przez telefon. Ale wysłuchają, podpowiedzą co robić i udzielą wsparcia. Wytłumaczą też na czym polega np.: leczenie depresji oraz terapia osób z rozpoznaną depresją.

Zadzwoń pod numer 22 484 88 01 i dowiedz się więcej. Jest to Antydepresyjny Telefon Zaufania prowadzony przez Fundację ITAKA.

reklama

Więcej szczegółów znajdziesz też na stronie: https://stopdepresji.pl/antydepresyjny-telefon-zaufania/

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia