27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwem

OlsztynOlsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwem

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności przywłaszczenia karty bankomatowej. Do zdarzenia doszło 10 stycznia 2022 roku na ul. Niepodległości w Olsztynie. W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który za pomocą skradzionej karty płatniczej włamał się na rachunek bankowy pokrzywdzonego i  płatności zbliżeniowych w kilku olsztyńskich placówkach handlowych. Łączna wartość strat to blisko 600 złotych.

*nagranie wideo

reklama

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 82, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane