12 C
Olsztyn
piątek, 27 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Długie godziny ciężkiej pracy kryminalnych oraz rozpoznanie w środowisku przestępczym dały efekt 

GiżyckoDługie godziny ciężkiej pracy kryminalnych oraz rozpoznanie w środowisku przestępczym dały efekt 

Kryminalni przechwycili narkotyki, a ponadto w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 31-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu i piwnicy funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad kilogram marihuany.

reklama

Długie godziny ciężkiej pracy kryminalnych z Giżycka oraz ich doskonałe rozpoznanie w środowisku przestępczym dały efekt w postaci zabezpieczenia kolejnych narkotyków. Pod jednym z adresów na terenie powiatu przebywał mężczyzna, który był podejrzany o posiadanie, ale i sprzedaż narkotyków innym osobom. I tym razem się nie pomylili. Mężczyzna miał ukrytą w pojemnikach marihuanę w ilości ponad 1 kilogram. Zabronione prawem środki zostały zabezpieczono w pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowanych przez podejrzanego.


Za posiadanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat więzienia, za znaczną ich ilość oraz za czerpanie korzyści majątkowej z ich udostępniania może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Miał pełną lodówkę. Olsztyńscy policjanci wymierzyli kolejny cios w przestępczość narkotykową
reklama

źródło: KWP

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×