9 C
Olsztyn
sobota, 28 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Co jest ważniejsza: inteligencja, czy siła? Zaskakujący przebieg przestępstwa na ul. Partyzantów

OlsztynCo jest ważniejsza: inteligencja, czy siła? Zaskakujący przebieg przestępstwa na ul. Partyzantów

Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia szlabanu do którego doszło na ul. Partyzantów w Olsztynie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowanie.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mechanizmu szlabanu. Do przestępstwa doszło w lutym br. na ul. Partyzantów w Olsztynie. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem.

*nagranie z monitoringu

reklama

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 38 33, 731 34 61, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Szybką koleją z Olsztyna do Giżycka

Jak widać na filmiku opcja siłowa przejścia przez bramę nie udała się. Tak samo zabrakło siły podczas próby wejścia na płot. Jednak mężczyzna doznał przebłysku inteligencji i postanowił sforsować przeszkodę od zupełnie innej strony.

reklama

AKTUALIZACJA 23.03.2022

Mężczyzna został ustalony przez policję. Trwają dalsze czynności wyjaśniające.

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×