12 C
Olsztyn
piątek, 27 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Śmiertelny wypadek. Nie żyje 34-latek

BraniewoŚmiertelny wypadek. Nie żyje 34-latek

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w okolicy miejscowości Szalmia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-latek podróżujący skodą na prostym odcinku drogi stracił nagle panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci.

reklama

W środę (16.03.2022r.) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o wypadku na trasie Braniewo-Płoskinia. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, medyków oraz strażaków. Po dojeździe na wskazany odcinek funkcjonariusze dostrzegli rozbity pojazd, który prowadził 34-latek. Niestety pomimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł.

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Na czas wykonywania czynności ruch na drodze 1385N został wstrzymany. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-latek jadący skodą na prostym odcinku drogi stracił nagle panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna podróżował sam. Teraz okoliczności wypadku będą wyjaśniali kryminalni.

Zmarł na miejscu. Mężczyzny przygniecionego do bramy przez pojazd wywożący szambo
reklama

źródło: KWP

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×