9 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Pojechał pomagać na granicy z Ukrainą. Zabrał ze sobą cały radiowóz maskotek

BartoszycePojechał pomagać na granicy z Ukrainą. Zabrał ze sobą cały radiowóz maskotek
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Obywatelom Ukrainy uciekającym przed wojną potrzebna jest wszelka pomoc. Dzięki ofiarności wielu osób mogą liczyć na wsparcie materialne, lokalowe i finansowe. Bartoszycki policjant, który w najbliższym czasie będzie pełnił służbę przy granicy z Ukrainą, postanowił przekazać trochę ciepła i pozytywnej energii dzieciom uchodźców, dla których również jest to stresujący czas. Policjant na wschód pojechał z pluszowym ładunkiem.

reklama

Ten bartoszycki policjant to człowiek o wielkim i ciepłym sercu. Wyrozumiały, pomocny i kochający swoją pracę i służbę na rzecz innych. Sam zgłosił chęć wyjazdu do pomocy policjantom w służbie na granicy z Ukrainą. Jak dowiedział się, że zostanie delegowany ucieszył się, bo bardzo chciał pomagać w bezpośredni sposób.

Policjant wiedząc, że na miejscu będzie miał kontakt z dziećmi uciekającymi od tragedii wojny, postanowił zabrać im drobne upominki. Początkowo miały to być zabawki zebrane wśród znajomych, jednak kreatywność policjanta sprawiła, że pozyskał sponsorów i wykupił niemal wszystkie pluszowe miśki z bartoszyckich sklepów. W piątek (11.03.2022r.) zapakował je do radiowozu i pojechał pomagać, a przy okazji dostarczyć dzieciakom trochę pozytywnej energii i pluszowego ciepła w tym bardzo trudnym dla nich czasie.  

Uber wjeżdża do Olsztyna. Ma dla was kod promocyjny o wartości 100 zł
Pojechał pomagać na granicy z Ukrainą. Zabrał ze sobą cały radiowóz maskotek
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×