19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Łukasz Urbaniak z Biskupca w „Love Island 5”

OlsztynŁukasz Urbaniak z Biskupca w „Love Island 5”

Przystojny, sympatyczny i szuka miłości – oto Łukasz Urbaniak, uczestnik piątej edycji „Love Island”.

reklama

Łukasz Urbaniak zawitał na „wyspie miłości”, gdzie dołączył do grupy pozostałych uczestników randkowego show Polsatu. Ma piękny uśmiech i, jak sam mówi, łagodne usposobienie – kłóci się tylko z rodzeństwem.

Kim jest Łukasz Urbaniak?

Łukasz ma 27 lat, Andrzej na drugie imię i przez większą część swojego życia mieszkał w Niemczech w miejscowości Osterholz-Scharmbeck w Dolnej Saksonii. Jego rodzice pochodzą z Polski. Urodził się w Biskupcu, a aktualnie dzieli czas pomiędzy Bremen, Jeziorany i Olsztyn.

reklama

Co Łukasz Urbaniak porabia na co dzień?

Łukasz jest pilnym studentem HSB Hochschule Bremen. To miejska uczelnia nauk stosowanych, po ukończeniu której otrzyma dyplom inżyniera. Poza nauką pracuje w firmie logistycznej, gdzie ma do czynienia z mechaniką.

Marzył o karierze zawodowego piłkarza, teraz jednak najważniejsze jest dla niego zdrowie całej rodziny. O swoje dba regularnie – jest fanem fitnessu, więc często można go spotkać na siłowni.

Relaksuje się podczas gry w pokera i na imprezach.

reklama

A co z kobietami?

Choć trudno w to uwierzyć, ten przystojniak nie był jeszcze w związku. Mimo tego doskonale wie, czego chce. Szuka kobiety z poczuciem humoru i otwartej, gdyż Łukasz nie lubi ograniczeń. Podkreśla jednak, że to wcale nie oznacza, że ucieka przed zobowiązaniami. Przyznaje, że jest gotowy na założenie rodziny.

Jeśli chodzi o wygląd, jego wzrok przyciągają nos i podbródek. Nie ma nic przeciwko korzystaniu z medycyny estetycznej, uważa, że najważniejszy jest „vibe”.

Łukasz Urbaniak na Instagramie

Łukasz ma swój profil na Instagramie: @lukasz_urbaniak_. Tam można go lepiej poznać i podglądać, jak sobie radzi w programie i poza nim.

Kibicujecie mu?


reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
MARIUSZ
9 marca 2022 22:32

Ten program to dno.Powinien nazywać się ;Z kamerą wśród zwierząt:

Andrzej
9 marca 2022 15:04

I czym tu się chwalić?

Polecane