-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jedna z największych gwiazd rapowej sceny w Polsce wystąpi na Kortowiadzie

OlsztynJedna z największych gwiazd rapowej sceny w Polsce wystąpi na Kortowiadzie

Jeden z najbardziej bezkompromisowych duetów polskiej sceny muzycznej wystąpi podczas 61. edycji Kortowiady. Do składu olsztyńskich juwenaliów, które odbędą się od 1 do 4 czerwca, dołącza PRO8L3M.

reklama

Oskar i Steez, działający w duecie jako PRO8L3M, uchodzą za jeden z fenomenów polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Uwagę krytyków i odbiorców zwrócili już w 2013 roku swoją debiutancką EP-ką „C30C39”. Od tego czasu nie zwalniają tempa, wpływając na wizerunek środowiska hip-hopowego w Polsce.

KUP BILETY

reklama

Za sukcesem zespołu stoją poruszające ważne tematy teksty Oskara i nowoczesne, dopracowane bity Steeza. Duet prowokuje i zmusza do namysłu nad rzeczywistością, która nas otacza. W utworach jest więc mowa np. o degradacji środowiska czy upadku wartości.

W 2021 roku PRO8L3M wydał swój najnowszy album „Fight Club”. W nagraniach udział wzięli także goście, czyli m.in. Monika Brodka, Pezet i Sokół.

Kortowiada 2023: Pezet wystąpi na Scenie Głównej
reklama

Kortowiadowa publiczność spotka się z warszawskim duetem 4 czerwca. Koncert PRO8L3M-u będzie jednym z piętnastu, które odbędą się na scenie głównej na plaży kortowskiej. Do tej pory ujawniono, że podczas 61. edycji olsztyńskich juwenaliów zagrają: Kaśka Sochacka, Baranovski, Happysad, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Enej i Tymek. Informacje o artystach można znaleźć na stronie internetowej Kortowiady oraz na profilu festiwalu na Facebooku.

Karnety na Kortowiadę 2022 można kupować za pośrednictwem serwisu „E-bilet”. Ulgowe bilety przeznaczone są dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W związku ze zmianą przepisów, organizatorzy mogli zrezygnować z wymogu przedstawiania przez uczestników Kortowiady tzw. certyfikatów covidowych.

Poza koncertami na scenie głównej festiwalowi studenckiemu w Olsztynie towarzyszyć będzie szereg wydarzeń. Przykładem mogą być tzw. ciche imprezy. Namiot Silent Party będzie działał na terenie kampusu od 1 do 4 czerwca.

Znamy kolejnego artystę Kortowiady 2023: Igo wystąpi na Scenie Głównej

Organizatorami olsztyńskich juwenaliów są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

Jedna z największych gwiazd rapowej sceny w Polsce wystąpi na Kortowiadzie Kortowiada Olsztyn, Wiadomości
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ryrzy_niemiaszek
16 marca 2022 16:07

Eeee słabo, czerstwy line-up zaloguj do tego jeszcze płacić za wstęp na taką chałturę? xd

Popularne

Gibbs dołącza do grona artystów Kortowiady 2023!