18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Gdzie wykonać badanie wzroku w Olsztynie?

Materiał partneraGdzie wykonać badanie wzroku w Olsztynie?

Wyraźne widzenie jest fundamentem postrzegania świata. Nieskorygowana albo niewłaściwie skorygowana wada wzroku sprawia, że czujesz się niekomfortowo i na co dzień odczuwasz konsekwencje złego widzenia? Najwyższy czas zlecić badania wzroku profesjonalistom! Gdzie znaleźć najlepszy salon optyczny w Olsztynie?

reklama

Najlepszy optyk w Olsztynie? Postaw na doświadczenie!

Mówi się, że praktyka czyni mistrza… Kiedy do doświadczenia dodasz odpowiednie wykształcenie, masz pewność, że badanie wzroku i wybór soczewek kontaktowych lub okularowych oddajesz w dobre ręce. Salon optyczny Wzroker przy ul. Żołnierskiej 41B w Olsztynie działa już od 15 lat. Nasi pracownicy kompleksowo dbają o wzrok klientów, wzajemnie uzupełniając swoje kompetencje. Wszystkie możliwe formy kontaktu z najlepszym optykiem w Olsztynie znajdziesz, klikając link https://wzroker.pl.

W naszym salonie lekarz okulista zbadana Twój wzrok, a w razie konieczności rozpocznie właściwe leczenie chorób oczu. Optometrysta pomoże w dobraniu odpowiednich soczewek kontaktowych albo soczewek okularowych. Wstępnie zdiagnozuje chorobę oczu, a potem skieruje Cię na dalsze leczenie do okulisty. Konsultant optyczny dobierze oprawki okularów pasujące do kształtu Twojej twarzy i kolorytu skóry. Z kolei optyk upewni się, czy zamówione przez Ciebie okulary zostały prawidłowo przygotowane i będą dobrze Ci służyć.

reklama

Badanie wzroku w Olsztynie – co musisz wiedzieć?

W naszym salonie optycznym w Olsztynie badania wzroku wykonuje okulista lub optometrysta. Wada wzroku nie jest chorobą, ale cechą, którą można skorygować za pomocą właściwie dobranych soczewek kontaktowych lub soczewek okularowych. Dokładne badanie wzroku w gabinecie trwa od 40 do 80 minut. Rozpoczyna się określeniem wady wzroku, a kończy dobraniem odpowiednich „kontaktów” lub okularów. Specjalista diagnozuje wadę wzroku, a potem proponuje klientowi różne rodzaje soczewek. Ostatecznie to pacjent określa, w której parze widzi najlepiej.

Wszystkie badania wzroku w Olsztynie przeprowadzamy na urządzeniach najnowszej generacji. W zależności od potrzeb naszym klientom proponujemy:

  • badanie okulistyczne (profilaktyczne albo diagnostyczne);
  • bezinwazyjne badanie obrazowe, które ma na celu poznanie procesów chorobowych oczu;
  • badanie ciśnienia oka za pomocą tonometrów aplanacyjnych;
  • badanie ostrości wzroku do dali (ocena zdolności rozdzielczej siatkówki);
  • badanie dna oka (wykrycie zmian w narządzie wzroku);
  • badanie czułości nerwu wzrokowego (sprawdzenie pola widzenia, nazywane także perymetrią).

Wzroker – najlepszy salon optyczny w Olsztynie

Wzroker to nie tylko specjalistyczny gabinet okulistyczno-optometryczny, lecz także doskonale wyposażony optyk w Olsztynie. W naszym salonie znajdziesz wiele opraw okularowych znanych marek, takich jak Ray-Ban, Versace, Oakley, Emporio Armani i przeciwsłonecznych Tonny z portfolio Scorpion Eyewear. Konsultanci optyczni i optycy zadbają o odpowiednie dopasowanie wysokiej jakości opraw szkieł korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Zgodnie z wytycznymi optometrysty lub lekarza okulisty wskażą także odpowiednie soczewki kontaktowe. W salonie wybierzesz jeszcze krople do oczu oraz płyn do czyszczenia i pielęgnacji soczewek kontaktowych.

reklama

Zapraszamy do salonu optycznego Wzroker w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 41B. Czeka na Państwa zespół doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane