5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Joanna Jędrzejczyk w Las Vegas. Pokazała zdjęcia

OlsztynJoanna Jędrzejczyk w Las Vegas. Pokazała zdjęcia

Joanna Jędrzejczyk obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie trenuje i w wolnych chwilach odpoczywa. Chętnie dzieli się z fanami zdjęciami – tym razem postanowiła pokazać, jak spędza czas w Las Vegas.

reklama

Sportsmenka aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia i nagrania z treningów, ale też dotyczące życia prywatnego. Ma ponad 1,9 miliona obserwatorów, którzy chętnie komentują jej fotki i filmiki.

Od pewnego czasu Joanna przebywa w Stanach Zjednoczonych. Niedawno dzieliła się zdjęciami z Miami, teraz – z Las Vegas.

reklama

Wspomina, że ostatnio była w Las Vegas dwa lata temu i jest szczęśliwa, że znowu ma możliwość odwiedzić to miasto, poznać swoich fanów, załogę UFC. Kibicowała swoim kolegom z drużyny na UFC 272. Przyznaje, że chociaż była w Vegas wielokrotnie, dopiero teraz udało jej się znaleźć na Las Vegas Sign. Chciała to zrobić już dawno temu, ale odstraszały ją kolejki turystów. Teraz, dzięki jednemu z jej zobowiązań wobec UFC, ma zdjęcia przy znaku i właśnie je zamieściła na Instagramie.

Fani nie zawiedli. „Pięknie wyglądasz, zazdroszczę takiej fajnej miejscówki”, „Oooo to jest to”, „Królowa jest tylko jedna”, „Najpiękniejsza”, „Jest moc”, „Legenda” – to tylko niektóre z komentarzy.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michał
7 marca 2022 10:56

Końska uroda

Polecane
Ogłoszenia