27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

16- latek wbiegł na pasy na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżające auto

Olsztyn16- latek wbiegł na pasy na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżające auto

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa i Janowicza w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń 16- latek wbiegł na pasy na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżające auto. Trafił do szpitala.

reklama

*nagranie ITS

Do zdarzenia doszło w czwartek (17.02.2022r.) około godz. 16:30 na skrzyżowaniu ulic Witosa i Janowicza w Olsztynie.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 16- latek wbiegł na przejście dla pieszych na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżającego opla. Chłopak z urazem nogi trafił do szpitala. Jak tłumaczył funkcjonariuszom, spieszył się na tramwaj. Dokumentacja ze zdarzenia trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

reklama

Zdarzenie zarejestrowane zostało przez kamery ITS. Policjanci zdecydowali się opublikować nagranie „ku przestrodze”.  Przypominamy, że każdy z nas jest uczestnikiem ruchu drogowego i każdego z nas obowiązują te same zasady. Pośpiech lub chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jaroty
17 lutego 2022 18:26

To przejście jest źle zrobione. Jest za blisko skrzyżowania. Pojazd skręcający w prawo nie widzi czy idzie pieszy czy jedzie rower, bo jest w martwej strefie. Przejście odsunięte z 2 metry dalej od skrzyżowania załatwiłoby sprawę. Ja co dzień się zastanawiam czy przypadkiem jakiegoś rowerzysty tam nie rozjadę z braku widoczności.

Iksiński
6 marca 2022 01:38

A co miałby tu zrobić sąd rodzinny? Chłopak jest zdemoralizowany skoro skacze pod auta? 😉

Polecane