Chyba wszyscy w Olsztynie wiedzą już, że starówka przeżywa kryzys jakiego do tej pory nie byliśmy świadkami. Zamyka się lokal za lokalem.
Wielokrotnie już pisaliśmy o kultowych miejscach, które zakończyły swoją działaność. Zaczęło się to w 2020 roku wraz z nastaniem pandemii. Lotem błyskawicy niosła się informacja o końcu działalności po 40 latach restauracji Staromiejska. Całkiem niedawno Olsztyn obiegła wieść o likwidacji klubu Impuls. W międzyczasie opisaliśmy jeszcze kilka mniej lub bardziej znanych miejsc.
Dziś na Facebooku pojawił się kolejny „dołujący” wpis. Po 12 latach zamyka się miejsce kiedyś znwane Piccadillypub, a od niedawna Jackpub, które było prowadzone przez tego samego właściciela.
Nie jest tajemnicą, że sytuacja gospodarcza i sanitarna wplyneła na podjęcie takiej, anie innej decyzji. Każdy, kto lubił odwiedzać to miejsce może wpaść na pożegnalną imprezę.
„18-19.02 w JackPub…. Impreza pożegnalna. Zaczynamy w piątek i sobotę od 19.00 do ostatniego klienta klienta. Liczne promocje, lampka proseco dla każdego przy wejściu !!!
A teraz słowo na niedziele
Razem z Piccadillypub i Jackpub było to 12 lat na Olsztyńskiej starówce, nadszedł czas pandemii, otwarcia i zamknięcia, wielki chaos i niepewność jutra, duże koszty i ciagle zmiany.
Wszystko razem spowodowało ze zapadła decyzja o sprzedaży tego miejsca.
Chcemy podziękować wszystkim, Pracownikom , Gościom”.
Ujawniono tez rabka tajmnicy, że w tym miejscu powstanie coś nowego: „Ale nie ma co rozpaczać bo już niedługo w tym miejscu zagości nowy lokal, zdradzę tylko ze dym będzie leciał drzwiami i oknami zaś kolorowa czapka będzie odpowiednim strojem aby odwiedzić to miejsce”

