-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zamknięto McDonald’s w Olsztynie

OlsztynZamknięto McDonald's w Olsztynie

Przyzwyczailiśmy się do informacji, że otwiera się kolejny lokal tego typu. Tym razem jest inaczej. Najstarszy McDonald’s w Olsztynie będzie zamknięty.

reklama

Jak donosi Gazeta Olsztyńska bar fast food na placu Roosvelta będzie od dziś zamknięty. Teren odgrodzono płotem i pojawili się pracownicy budowlani. Czy to koniec pewnej historii? Jak się okazuje wręcz odwrotnie. To zupełnie nowy początek, bo od września zmieniła się właścicielka baru. Wszystko było zaplanowane, a zamknięcie jest na czas przebudowy. Budynek ma być większy i bardziej nowoczesny. Rozbudowie ulegnie też strefa McDrive. McDonald’s ma być zamknięty do maja.

Przypomnijmy, że niedawno informowaliśmy o tym, że w Olsztynie powstanie kolejny fastfood tej firmy. Tym razem McDonald’s powstanie przy al. Sikorskiego.

Dramatyczna sytuacja. Włamanie do olsztyńskiej restauracji. Skradziono pensje dla pracowników
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
19 lutego 2022 11:28

Jak się nie ma ciekawych informacji to bzdury tytułuje się szumnie aby ktoś chciał przeczytać ale to żałosne…remont lokalu gastronomicznego ot co. Ale pisząc remont nie zadziała to tak na czytelnika jak „najstarszy w mieście, wręcz kultowy lokal będzie zamknięty”. Miejmy nadzieję, że ludzie nie zwariują jak w przypadku olsztyńskich zapiekanek chciał swoją drogą dużo lepszych niż Mc-trutka.

Popularne

Pechowy lokal? Paczkomaty po Magdzie Gessler zamknięte