29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Fryzjer z Olsztyna będzie walczył o pobicie światowego rekordu

WiadomościFryzjer z Olsztyna będzie walczył o pobicie światowego rekordu

Dwudziestu utalentowanych fryzjerów, podejmie się wyzwania pobicia światowego rekordu Guinnessa. Wśród nich jest reprezentant z Olsztyna.

reklama

W 2013 roku w Australii, ustanowiono rekord Guinnessa w strzyżeniu dużej liczby osób na czas. W osiem godzin dokonano 375 strzyżeń. Dwudziestoosobowa ekipa z Polski postanowiła podjąć się próby pobicia tego rekordu:

“Będziemy próbowali pobić ten rekord 25/06/2022 na trybunach areny Tarczyńskiego we Wrocławiu. Jeżeli masz ochotę dołożyć cegiełkę do naszej akcji będziemy ogromnie wdzięczni” – czytamy w opisie zrzutki do tej akcji.

reklama

Wśród grupy wyselekcjonowanych fryzjerów pojawił się olsztyniak z salonu Zaplątani- fryzjerstwo, mieszczącego się przy ul. Jeziołowicza. By drużyna fryzjerska podjęła się zadania, potrzebne jest wsparcie finansowe. Udało się zebrać już ponad jedną piątą wymaganej kwoty.

Wydarzenie ma się odbyć w czerwcu tego roku podczas podczas 3 dniowej imprezy American Cars Mania na trybunach areny Tarczyńskiego we Wrocławiu.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/hbk223

Fryzjer z Olsztyna będzie walczył o pobicie światowego rekordu Wiadomości, Olsztyn
fot. Zrzutka.pl
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
29 stycznia 2022 15:43

BRAWO !!! Zero imienia i nazwiska a o zapiekankach to pier…przez miesiąc

Qarx
29 stycznia 2022 23:15

Dziura to dziura. Olsztyn to zapyziała dziura. Od czasu do czasu znajdzie się ktoś kto wybije się ponad stan. Życzę mu sukcesu.

Polecane