14 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023

Świetny pomysł na urodziny dla dziecka

banana smileUrodziny dziecka są raz w roku. Z pewnością każdego rodzica przepełnia radość, gdy widzi swoją pociechę uśmiechniętą. Takie chwile dziecku zapewnią animatorzy z Banana Smile. Firmę prowadzi Alicja Jezierska, z którą udało nam się porozmawiać. Oferuje szeroki wachlarz atrakcji i sama tworzy dekoracje wedle życzeń swoich klientów.

Pani Alicja koncentruje się głównie na imprezach urodzinowych, chociaż jak sama przyznaje, może zorganizować także baby shower (przyjęcie w gronie przyjaciół na cześć oczekiwanego dziecka) albo Piżama Party. Więcej o ofercie na www.bananasmile.pl. Przyjęcia mogą się odbywać na terenie naszego województwa, gdzie jest kawałek wolnej przestrzeni i prąd, choć nie jest to warunek konieczny. Najczęściej są to mieszkania, ogrody, kluby, hotele, czy prywatne pensjonaty.

Świetny pomysł na urodziny dla dziecka Artykuł sponsorowany, Wiadomości

Z reguły imprezy są przewidziane na 20 osób, aczkolwiek większe nie stanowią problemu. Wtedy po prostu przyjeżdża więcej animatorów. Jak dotąd pani Alicja miała kontakt głównie z młodszymi dziećmi, chociaż swoją ofertę ma przewidzianą także dla nastolatków. – Mój najstarszy klient miał 8 lat, a najmłodszy rok – opowiada.

Impreza podstawowa, czyli same zabawy, trwa dwie godziny. Większy pakiet zawiera 3-godzinną zabawę. W czas wliczone są dodatkowe atrakcje, jak: sesja zdjęciowa, czy wejście na przyjęcie w stylu gwiazd Hollywood – po czerwonym dywanie. Dużym atutem jest możliwość dowolnego łączenia pakietów. Można dobrać pojedyncze elementy za dodatkową opłatą, na przykład: trampolinę, watę cukrową, świeży popcorn, dmuchaną zjeżdżalnię i trampolinę.

Jak wygląda takie przyjęcie? Animatorzy malują dzieciom twarze, organizują konkursy zręcznościowe, zawody taneczne, czy ruchowe. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się bańki mydlane. W ofercie nie mogło także zabraknąć warsztatów plastycznych: drobnych upominków dla gości oraz prezentu dla jubilata. Pani Alicja poszerza swoją ofertę – Ostatnio wprowadziłam sztuczki magiczne. Powodzeniem cieszą się także piniaty. Widok dzieci dostających się do zawartości piniaty jest bezcenny – przyznaje.

Organizacja imprez to nie wszystko, czym zajmuje się Banana Smile. Pani Alicja w swojej ofercie ma także dekoracje, które wykonuje własnoręcznie. – Robię je własnoręcznie pod tematykę, którą wybierze dziecko – tłumaczy. Dekoracje są niepowtarzalne: zamki, miecze świetlne, czy lampiony-meduzy. Podobnie tematyka przyjęć jest różnorodna: od klimatów pirackich, po Gwiezdne Wojny.

Do dekoracji zalicza się ozdabianie stołu, czyli wszelkiego rodzaju słomki, rurki, wbijane patyczki w przekąski, opisy przekąsek, girlanda nad stołem, balony, ozdoby charakterystyczne dla danej bajki, którą wybierze dziecko. – Oklejamy także napoje. Dzieciom bardzo się to podoba. Rodzice pytają: „Gdzie to kupiłam?” Odpowiadam, że zrobiłam własnoręcznie – mówi Alicja Jezierska i dodaje, że tworzy także aranżację. Zamawia specjalny tort, pasujący do wystroju. Sama szyje stroje.

Do każdej uroczystości robione są zaproszenia. Na życzenie klienta mogą być wykonane w formie papierowej, albo elektronicznej (w formacie jpg). Banana Smile współpracuje również z właścicielami „Wesołej Fotobudki” , z której zdjęcia są dodatkowo wspaniałą pamiątką.

Atrakcyjny cennik jest uzależniony od pakietu, który wybiorą rodzice. Niektóre elementy, takie jak zjeżdżalnia, czy maszyna z watą cukrową są dodatkowo płatne.

Pakiet podstawowy: 2 animatorów, 2 godziny zabawy – 300 zł.

Pakiet perfect: 2 lub więcej animatorów, 3 godziny zabawy (w tym sesja fotograficzna) – 500 zł.

Pakiet z dekoracjami: 2 lub więcej animatorów, 3 godziny zabawy (w tym sesja fotograficzna) – 700 zł.

Dodatkowy wystrój stołu – 150 zł.

Zjeżdżalnia – 100 zł.

Wata cukrowa – 50 zł.

Dane kontaktowe:

Alicja Jezierska

tel. 507 814 348

mail: party.bananasmile@gmail.com

www: bananasmile.pl

Facebook: facebook.com/Banana-Smile

Skorzystaj z Olsztyńskiej Karty Rabatowej

banana