fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Świetny pomysł na urodziny dla dziecka

reklama

banana smileUrodziny dziecka są raz w roku. Z pewnością każdego rodzica przepełnia radość, gdy widzi swoją pociechę uśmiechniętą. Takie chwile dziecku zapewnią animatorzy z Banana Smile. Firmę prowadzi Alicja Jezierska, z którą udało nam się porozmawiać. Oferuje szeroki wachlarz atrakcji i sama tworzy dekoracje wedle życzeń swoich klientów.

Pani Alicja koncentruje się głównie na imprezach urodzinowych, chociaż jak sama przyznaje, może zorganizować także baby shower (przyjęcie w gronie przyjaciół na cześć oczekiwanego dziecka) albo Piżama Party. Więcej o ofercie na www.bananasmile.pl. Przyjęcia mogą się odbywać na terenie naszego województwa, gdzie jest kawałek wolnej przestrzeni i prąd, choć nie jest to warunek konieczny. Najczęściej są to mieszkania, ogrody, kluby, hotele, czy prywatne pensjonaty.

reklama

Z reguły imprezy są przewidziane na 20 osób, aczkolwiek większe nie stanowią problemu. Wtedy po prostu przyjeżdża więcej animatorów. Jak dotąd pani Alicja miała kontakt głównie z młodszymi dziećmi, chociaż swoją ofertę ma przewidzianą także dla nastolatków. – Mój najstarszy klient miał 8 lat, a najmłodszy rok – opowiada.

Impreza podstawowa, czyli same zabawy, trwa dwie godziny. Większy pakiet zawiera 3-godzinną zabawę. W czas wliczone są dodatkowe atrakcje, jak: sesja zdjęciowa, czy wejście na przyjęcie w stylu gwiazd Hollywood – po czerwonym dywanie. Dużym atutem jest możliwość dowolnego łączenia pakietów. Można dobrać pojedyncze elementy za dodatkową opłatą, na przykład: trampolinę, watę cukrową, świeży popcorn, dmuchaną zjeżdżalnię i trampolinę.

Jak wygląda takie przyjęcie? Animatorzy malują dzieciom twarze, organizują konkursy zręcznościowe, zawody taneczne, czy ruchowe. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się bańki mydlane. W ofercie nie mogło także zabraknąć warsztatów plastycznych: drobnych upominków dla gości oraz prezentu dla jubilata. Pani Alicja poszerza swoją ofertę – Ostatnio wprowadziłam sztuczki magiczne. Powodzeniem cieszą się także piniaty. Widok dzieci dostających się do zawartości piniaty jest bezcenny – przyznaje.

Organizacja imprez to nie wszystko, czym zajmuje się Banana Smile. Pani Alicja w swojej ofercie ma także dekoracje, które wykonuje własnoręcznie. – Robię je własnoręcznie pod tematykę, którą wybierze dziecko – tłumaczy. Dekoracje są niepowtarzalne: zamki, miecze świetlne, czy lampiony-meduzy. Podobnie tematyka przyjęć jest różnorodna: od klimatów pirackich, po Gwiezdne Wojny.

Do dekoracji zalicza się ozdabianie stołu, czyli wszelkiego rodzaju słomki, rurki, wbijane patyczki w przekąski, opisy przekąsek, girlanda nad stołem, balony, ozdoby charakterystyczne dla danej bajki, którą wybierze dziecko. – Oklejamy także napoje. Dzieciom bardzo się to podoba. Rodzice pytają: „Gdzie to kupiłam?” Odpowiadam, że zrobiłam własnoręcznie – mówi Alicja Jezierska i dodaje, że tworzy także aranżację. Zamawia specjalny tort, pasujący do wystroju. Sama szyje stroje.

Do każdej uroczystości robione są zaproszenia. Na życzenie klienta mogą być wykonane w formie papierowej, albo elektronicznej (w formacie jpg). Banana Smile współpracuje również z właścicielami „Wesołej Fotobudki” , z której zdjęcia są dodatkowo wspaniałą pamiątką.

Atrakcyjny cennik jest uzależniony od pakietu, który wybiorą rodzice. Niektóre elementy, takie jak zjeżdżalnia, czy maszyna z watą cukrową są dodatkowo płatne.

Pakiet podstawowy: 2 animatorów, 2 godziny zabawy – 300 zł.

Pakiet perfect: 2 lub więcej animatorów, 3 godziny zabawy (w tym sesja fotograficzna) – 500 zł.

Pakiet z dekoracjami: 2 lub więcej animatorów, 3 godziny zabawy (w tym sesja fotograficzna) – 700 zł.

Dodatkowy wystrój stołu – 150 zł.

Zjeżdżalnia – 100 zł.

Wata cukrowa – 50 zł.

Dane kontaktowe:

Alicja Jezierska

tel. 507 814 348

mail: party.bananasmile@gmail.com

www: bananasmile.pl

Facebook: facebook.com/Banana-Smile

Skorzystaj z Olsztyńskiej Karty Rabatowej

banana

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Eva

Dzieci sa zachwycone:) usmiechy od ucha fi ucha:)))

Anna Stawicka

Cudowny pomysł…

Kar Ola

to prawda!!! polecam!! Dziewczyna jest niesamowita.!