-4 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nocny pościg. W samochodzie narkotyki, dwa łomy i nóż myśliwski

WiadomościNocny pościg. W samochodzie narkotyki, dwa łomy i nóż myśliwski

Podczas nocnego pościgu ulicami Mławy policja ujęła 36-letniego kierowcę peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W trakcie ucieczki stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli narkotyki, dwa łomy i nóż myśliwski.

reklama

Jak poinformowała w piątek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska, zatrzymanemu 36-latkowi, mieszkańcowi powiatu olsztyńskiego, za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadanie środków odurzających oraz liczne wykroczenia drogowe grozi wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeczniczka mławskiej policji wyjaśniła, iż do zdarzenia doszło w nocy, gdy uwagę funkcjonariuszy tamtejszego wydziału prewencji zwrócił podejrzanie zachowujący się kierujący osobowym peugeotem – mężczyzna nie zareagował na wyraźny sygnał do zatrzymania się i zaczął uciekać, popełniając pod drodze wiele wykroczeń drogowych.

reklama

„W pewnym momencie uciekający stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bramę i zatrzymał się na terenie prywatnej posesji. Tam został zatrzymany i obezwładniony przez interweniujących policjantów. Kierującym okazał się 36-latek, który jechał z pasażerką. Podczas przeszukania pojazdu, policjanci znaleźli środki odurzające, dwa łomy i nóż myśliwski” – przekazała asp. szt. Pawłowska.

Jak dodała, ujęty w pościgu był trzeźwy, ale pobrano od niego krew do badań – został osadzony w policyjnym areszcie, a wszczęte w jego sprawie postępowanie nadal trwa.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Donek t
21 stycznia 2022 15:54

Wisi mi i powiewa ta mława

Zly
21 stycznia 2022 18:38

Nóż jak nóż. Ja mam zawsze piłę motorową .

Popularne