19 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Nocny pościg. W samochodzie narkotyki, dwa łomy i nóż myśliwski

WiadomościNocny pościg. W samochodzie narkotyki, dwa łomy i nóż myśliwski

36-letni kierowca peugeota został zatrzymany przez policję po nocnym pościgu ulicami Mławy. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podczas ucieczki stracił panowanie nad autem, uderzając w ogrodzenie posesji. W samochodzie policjanci znaleźli narkotyki, dwa łomy i nóż myśliwski.

reklama

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie, asp. szt. Anna Pawłowska, poinformowała, że zatrzymanemu grozi wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadanie środków odurzających i liczne wykroczenia drogowe.

Do zdarzenia doszło w nocy, gdy uwagę funkcjonariuszy tamtejszego wydziału prewencji zwrócił podejrzanie zachowujący się kierowca osobowym peugeotem, który nie zareagował na wyraźny sygnał do zatrzymania się i zaczął uciekać, popełniając pod drodze wiele wykroczeń drogowych. Kierowca jechał z pasażerką. Podczas przeszukania pojazdu, policjanci znaleźli środki odurzające, dwa łomy i nóż myśliwski.

reklama

Pomimo że zatrzymany był trzeźwy, od niego pobrano krew do badań. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a wszczęte w jego sprawie postępowanie nadal trwa.

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Donek t
21 stycznia 2022 15:54

Wisi mi i powiewa ta mława

Zly
21 stycznia 2022 18:38

Nóż jak nóż. Ja mam zawsze piłę motorową .

Polecane