fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 17 stycznia, 2022
reklama

Policja publikuje nowe informacje. Coraz bardziej tajemnicze zaginięcie. Co się stało z panem Jerzym?

reklama
reklama

Zaginiony Jerzy Śliwczyński wyszedł z domu w sobotę (08.01.2022r.) przy ul. Świtycz- Widackiej w Olsztynie i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja publikuje nowe zdjęcia z kamery przemysłowej.

Policjantów w poszukiwaniach od początku wspierają strażacy OSP Bartąg oraz OSP Gryźliny. W działaniach wykorzystywany jest również ich specjalistyczny sprzęt w postaci dronów.
Dziś (11.01.2022r.) akcja poszukiwawcza kontynuowana jest z udziałem strażaków, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej z Olsztyna, olsztyńskich strażników miejskich, wolontariuszy oddziału PCK w Olsztynie oraz przedstawicieli Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa w Olsztynie.

Zaginiony ma ok. 178 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w jeansowe spodnie, szarą kurtkę, czarną czapkę z białym paskiem i brązowe buty. Miał ze sobą brązową torbę „listonoszkę”.

Czytaj też:  Warmińsko-mazurskie. Podano ile jest wolnych łóżek covidowych i respiratorów
reklama

Mężczyzna może mieć problemy z orientacją i może potrzebować pomocy medycznej. Policjanci apelują o pomoc do wszystkich osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego 68- latka. Wszelkie informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce Policji lub telefonicznie dzwoniąc na nr 605 549 341, 47 731 34 24 lub na nr alarmowy 112.

Tak wyglądał w dniu zaginięcia Jerzy Śliwczyński. 68-latek był widziany 8.01.2022 ok. godz. 18:30 w sklepie przy ul. Wilczyńskiego na Os. Generałów w Olsztynie. Następnie mógł poruszać się komunikacją miejską ul. Witosa, Płoskiego, Jarocką.

źródło: KMP