fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Możesz wygrać ostatnią w historii słynną zapiekankę z olsztyńskiego dworca!

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Macie wyjątkową szansę zapisać się w historii i wylicytować ostatnią, zapiekankę z Barona, jaka trafi do klienta. Po 34 latach, w związku z remontem dworca PKP, w czwartek kultowy bar zamyka się.

Na prośbę Macrosat właścicielka Irena Jędrzejewska przekazuje na licytację ostatnią w historii baru zapiekankę, jaka w czwartek trafi do ostatniego klienta. Ma być wyjątkowa, niepowtarzalna, ze specjalnym certyfikatem. Zwycięzca licytacji otrzyma także pamiątkowe zdjęcie i film z jej przekazania.

reklama

Licytacja kończy się w środę, 12 stycznia o godz. 20.00. Odbiór zapiekanki osobisty, w czwartek wieczorem, pora uzależniona jest od tego, kiedy zapiekanki skończą się. Organizatorzy poinformują zwycięzcę licytacji odpowiednio wcześniej, tak, by zdążył dojechać.

reklama

Link do licytacji TUTAJ. Licytuje się w komentarzach pod postem.

Czytaj też:  Magda Gessler przyjeżdża do Olsztyna nagrać "Kuchenne Rewolucje"

Zwycięzca nie tylko wylicytuje ostatnią w historii zapiekankę dworca, ale wspomoże walkę o życie Lilianki. Dziewczynka dopiero co się urodziła, a już usłyszała od lekarza wyrok śmierci. Można ją uratować bardzo drogim leczeniem. Tutaj można wspierać Liliankę: siepomaga.pl/lila-sma


Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama