fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Dwa nieszczęśliwe wypadki. Nie żyją dwie osoby

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Na drodze wojewódzkiej 512 między Górowem Iławeckim a Worławkami (pow. bartoszycki) doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego, który po zmroku poruszał się bez odblasków – poinformowała policja. Strażacy poinformowali, że w tym samym powiecie zginął mężczyzna, który przebywał w zadymionym pomieszczeniu.

Policja poinformowała, że pieszy poruszał się prawidłową stroną drogi, ale po zmroku nie miał elementów odblaskowych. Do wypadku doszło na 22. kilometrze trasy 512 pomiędzy Górowem Iławeckim, a Worławkami, poza terenem zabudowanym. Ofiara miała 62 lata, jej obrażenie były tak poważne, że odstąpiono od reanimacji.

W przesłanej informacji podano, że 38-letni kierowca samochodu, który potrącił pieszego był trzeźwy, kierował passatem. „Kierowca tłumaczył, że w ogóle nie widział pieszego, który szedł po tym samym pasie, którym on jechał. Zauważył go dosłownie w ostatniej chwili, bo światła auta odbiły się od reklamówki, którą ten pieszy niósł” – podał aspirant sztabowy Wojciech Szerejko z policji w Bartoszycach.

Czytaj też:  29-letni sprawca kolizji pod działaniem alkoholu i narkotyków
reklama

Policja z Bartoszyc wyjaśnia także okoliczności kolejnego nieszczęśliwego wypadku w tym powiecie. We wsi Galiny w mieszkaniu odnaleziono ciało 77-letniego mężczyzny, który przebywał w zadymionym pomieszczeniu. Straż pożarna podała, że zmarły był w mieszkaniu sam, jego ciało było częściowo okopcone.

reklama

„Ofiarę znalazła żona, która wróciła do domu” – podał Szerejko.

Ślady w mieszkaniu ofiary mogą sugerować, że doszło w nim do rozniecenia ognia. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśnianie.

źródło: PAP, fot. KPP Bartoszyce

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama