fbpx
-2 C
Olsztyn
wtorek, 18 stycznia, 2022
reklama

Poszedł z kobietą do przebieralni w Galerii Warmińskiej. Wyszedł cały spocony. Nagrały ich kamery

reklama

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży ubrań do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Wartość strat to ponad 2 tysiące złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osób widocznych na filmie, proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowanie.

*nagranie z monitoringu

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży ubrań o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 10 listopada 2021 roku w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna.

reklama

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, na którym widać trzy osoby mogące mieć związek ze zdarzeniem.

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 34 82, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]

Czytaj też:  Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 19-letniemu mieszkańcowi Olsztyna i jego 20- letniej partnerce

źródło: KMP Olsztyn