fbpx
-5 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

Nikodem C. skatował swoją dziewczynę na jej „osiemnastce”. Są informacje ze szpitala

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Sąd Rejonowy aresztował Nikodema C. pod zarzutem usiłowania zabójstwa 17-letniej dziewczyny. Według śledczych ofiara była kopana i bita w głowę nawet po utracie przytomności.

Według policji dziewczyna została brutalnie pobita po przyjęciu urodzinowym. Miła rozległe urazy twarzoczaszki. W niecałą godzinę policja zatrzymała 19-letniego chłopaka.

Szczycieńska prokuratura ustaliła, że Nikodem C., działając z tzw. zamiarem ewentualnym pozbawienia życia dziewczyny, miał przewrócić ją na ziemię, a następnie dusić rękoma oraz wielokrotnie kopać i uderzać pięściami w głowę, nawet po utracie przez nią przytomności, powodując u pokrzywdzonej ciężki uszczerbek na zdrowiu.

reklama

Poszkodowana dziewczyna trafiła do szpitala w Olsztynie. Była w śpiączce.

reklama

Przypomnijmy. Oliwia zrobiła razem z koleżanką łączoną osiemnastkę. Nikodem na imprezie miał zachowywać się agresywnie w stosunku do zaproszonych osób. Dziewczyna opuściła przyjęcie bez niego, bo zachowywał się nie do zaakceptowania. W Szczytnie młodzież plotkuje, że dała mu kosza, co wyprowadziło do z równowagi. Chłopak jest postury atletycznej, uprawiał regularnie sport. Na zdjęciach widać, że ramiona miał zbudowane na siłowni.

Czytaj też:  Szpital Dziecięcy kupił mikroskop neurochirurgiczny za 1,2 mln zł

Do nowych informacji dotarł Tygodnik Szczytno. Dziennikarzom udało się porozmawiać z rodziną Oliwii. Rany na twarzy dziewczyny goją się powoli, ale lekarze pozwolili wypisać ją już ze szpitala. „Oliwia pierwszą operację przeszła w miniony piątek. Kilka dni później wyszła ze szpitala i wróciła do domu. Czekamy teraz na terminy kolejnych operacji. Fizycznie jest w nie najgorszym stanie. Jeśli chodzi o jej psychikę, to takie zdarzenie na pewno zostawia ślad i potrzeba więcej czasu, aby wrócić do normalności” – mówi w rozmowie z tygodnikiem Szczytno pani Joanna. 

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama