19 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kryminalni zatrzymali sadystę. Był poszukiwany listem gończym

SzczytnoKryminalni zatrzymali sadystę. Był poszukiwany listem gończym

Kryminalni, którzy, na co dzień zajmują się poszukiwaniami i identyfikacją osób, zatrzymali poszukiwanego listem gończym 43-latka. Mieszkaniec gminy Dźwierzuty ukrył się na jednym z gospodarstw rolnych położonych na terenie powiatu makowskiego, woj. mazowieckie. Mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad rodziną. Zgodnie z postanowieniem sądu trafił już do zakładu karnego.

reklama

W środę (29.12.21r.) szczycieńscy kryminalni, na co dzień pełniący służbę w Zespole ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, prowadzili działania operacyjno – rozpoznawcze na terenie województwa mazowieckiego. Niespełna kwadrans po godzinie 08:00 zapukali do drzwi jednego z mieszkań położonych na terenie powiatu makowskiego, woj. mazowieckie.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że pod tym adresem może ukrywać się poszukiwany listem gończym 43-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty. Intuicja po raz kolejny funkcjonariuszy nie zawiodła. 43-latek ukrywał się przed wymierzoną mu karą pozbawienia wolności na terenie jednego z gospodarstw rolnych.

reklama

Zgodnie z decyzją sądu trafił on już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższy rok, aby odpowiedzieć za przestępstwo znęcania się nad rodziną.

źródło: KPP Szczytno

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia