fbpx
-1 C
Olsztyn
środa, 19 stycznia, 2022
reklama

Kryminalni zatrzymali sadystę. Był poszukiwany listem gończym

reklama

Kryminalni, którzy, na co dzień zajmują się poszukiwaniami i identyfikacją osób, zatrzymali poszukiwanego listem gończym 43-latka. Mieszkaniec gminy Dźwierzuty ukrył się na jednym z gospodarstw rolnych położonych na terenie powiatu makowskiego, woj. mazowieckie. Mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad rodziną. Zgodnie z postanowieniem sądu trafił już do zakładu karnego.

W środę (29.12.21r.) szczycieńscy kryminalni, na co dzień pełniący służbę w Zespole ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, prowadzili działania operacyjno – rozpoznawcze na terenie województwa mazowieckiego. Niespełna kwadrans po godzinie 08:00 zapukali do drzwi jednego z mieszkań położonych na terenie powiatu makowskiego, woj. mazowieckie.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że pod tym adresem może ukrywać się poszukiwany listem gończym 43-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty. Intuicja po raz kolejny funkcjonariuszy nie zawiodła. 43-latek ukrywał się przed wymierzoną mu karą pozbawienia wolności na terenie jednego z gospodarstw rolnych.

Czytaj też:  Rusza pierwsze lodowisko w Olsztynie
reklama

Zgodnie z decyzją sądu trafił on już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższy rok, aby odpowiedzieć za przestępstwo znęcania się nad rodziną.

źródło: KPP Szczytno